Perfekcja w każdym aspekcie – recenzja Samsung Neo QLED 8K QE75QN900B

4

Telewizory w 8K to stosunkowa nowość na rynku TV w Polsce. Siła Neo QLED 8K QE75QN900B nie tkwi tylko w potężnej rozdzielczości, dzięki połączeniu technologii QLED z miniLED ten telewizor kładzie większość konkurencji na łopatki. Nie przedłużając, zapraszamy do naszej recenzji Neo QLED 8K QE75QN900B.

Minimalistyczny design sprawdza się świetnie!

Samsung QE75QN900B kontynuuje trend wykorzystany w poprzednich modelach. Minimalizm, a zarazem solidność świetnie oddaje wykonanie tego modelu. Design prezentuje się naprawdę bardzo elegancko, QE75QN900B to smukły telewizor z prawie niewidocznymi ramkami, ale do tego typu rozwiązań Samsung zdążył nas już przyzwyczaić. Potężne rozmiary tego flagowca powodują, że powinniśmy montować go przy pomocy drugiej osoby. Dzięki temu unikniemy narażenia naszego telewizora na zniszczenia.

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Samsung od zawsze słynie ze świetnego sprzętu audio zastosowanego w TV. Jednak tym razem przeszedł sam siebie i QE75QN900B został wyposażony w naprawdę potężne głośniki. Mocarny zestaw 6.2.4 ma moc aż 70 W! Całość oferuje nam harmonijny dźwięk najwyższych standardów. Ciekawym aspektem jest z pewnością również dźwięk podążający za obiektem. Wyobraź sobie, że oglądasz film akcji z dynamicznymi scenami, efekty dźwiękowe, które oferuje, nam ten telewizor dają niesamowite przeżycia. Realizm płynący z oglądania jest naprawdę na elitarnym poziomie. Również fenomenalnym rozwiązaniem zastosowanym w QE75QN900B jest system AVA, aktywny wzmacniacz głosu. Jeśli telewizor wykryje w pomieszczeniu hałaśliwe rozmowy, sam bez pomocy pilota zwiększy głośność. Z pewnością Samsung Neo QE75QN900B to najwyższe kinowe standardy, jeśli chodzi o dźwięk.

Creme de la creme, rozdzielczość 8K

8K to fenomenalne rozwiązanie, zwłaszcza że patrząc, na jego rozdzielczość niewiele już brakuje do perfekcji. W telewizorze QE75QN900B poza rozdzielczością 8K otrzymujemy technologię miniLED, która tak naprawdę w pełni oddaje potencjał obrazu. Przykładowo patrząc, na strefę gameingową telewizor osiągnął, kontrast wysokości 14364:1 co jest fenomenalnym wynikiem w telewizorach LCD. Obraz w tym modelu sprawdza się niezależnie od oglądanych produkcji, Procesor AI Quantum skaluje każdy rodzaj produkcji do rozdzielczości 8K. Detale i kontrast zostały, również wykonane w bardzo spektakularny sposób co daje użytkownikowi niespotykane, realistyczne przeżycia. Głębia obrazu, dynamika, można byłoby dużo o tym mówić, ale tak naprawdę QE75QN900B jest telewizorem najbliższym ideałom na rynku.

Gaming w 8K? Na to przyjdzie jeszcze poczekać

Niestety, ale niewiele tytułów na rynku oferuje nam tak wysoką rozdzielczość. Jednak granie na QE75QN900B i tak prezentuje się świetnie. Gwarantuje nam to przede wszystkim wysoka jakość odświeżania o wysokości 120Hz. Ten telewizor jest w pełni kompatybilny z wszystkimi tytułami na rynku. Co za tym idzie, otrzymujemy niewiarygodną jakość przeżyć płynącą z grania w gry na Samsungu Neo QLED QE75QN900B. Detale oraz jakość obrazu wypadają świetnie, niski input lag sprawia, że jakiekolwiek opóźnienia są niezauważalne dla oka. Każdy ruch i ulepszony Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowymi słuchawkami i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś zawsze miał przewagę nad przeciwnikiem.

Podsumowując

Samsung Neo QLED QE75QN900B to jeden z najlepszych telewizorów na rynku. Jego fenomenalne parametry dają niewyborażalną jakość i radość płynącą z oglądania czy również grania w gry. Niezależnie w jakim celu kupujesz, telewizor QE75QN900B z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy, na naszą stronę matrixmedia.pl gdzie przygotowaliśmy dla Was ten model w świetnych wariantach cenowych. Zapraszamy również do odwiedzania naszych portali społecznościowych, jak facebook czy instagram, gdzie na bieżąco informujemy o ciekawych okazjach i promocjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.