Ranking telewizorów 75 cali. Jaki kupić w 2022 roku?

6

Ciągły rozwój kinematografii oraz konsol powoduje, że chcemy korzystać z telewizorów najwyższej jakości, ale nie tylko. Sam rozmiar telewizora stał się bardzo istotny, czym większy, tym na więcej szczegółów możemy zwrócić uwagę. Wszystko to skutkuje podniesioną intensywnością przeżyć. Nie przedłużając, zapraszamy na nasz ranking telewizorów o przekątnej 75 cali.

SAMSUNG 75″ Neo QLED TV QE75QN91B

Samsung nie od dziś zaskakuje wysoką jakością swoich produktów. Tym razem SAMSUNG 75″ Neo QLED TV QE75QN91B na sam początek oferuje nam nowe rozwiązanie technologiczne, jeśli chodzi o QLED. Przede wszystkim jest to absolutny hit, który wszedł w życie w 2022 roku. Co za tym idzie poza świetnym wyglądem obrazu, dostajemy telewizor zgodny z nowym standardem nadawania DVB-T2. Jeśli szukasz, telewizora oferującego najwyższy standard jakości to trafiłeś idealnie. Kontrast i detale dzięki Neo Quantum HDR 2000 wypadają wręcz spektakularnie. Głębia obrazu i skupienie na najmniejszych szczegółach jest bardzo wciągająca. Inne parametry jak dźwięk przestrzenny Dolby Atmos czy też optymalizacja jasności obrazu została wykonana w myśl najwyższych standardów. Ten telewizor z pewnością potrafi zaskoczyć i skrywa wiele niespodzianek. Dlatego, jeśli zastanawiasz, się nad zakupem telewizora o przekątnej 75 cali w pierwszej kolejności Twój wybór powinien paść na ten model.

Sony 75″ XR75X95J

Sony to kultowa marka, jeśli chodzi o produkcję telewizorów i nie tylko. Od lat wysoka jakość spod tego szyldu zadowala konsumentów na całym świecie. Nie inaczej jest tym razem. Sony 75″ XR75X95J to zasadniczo świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o telewizory o przekątnej 75 cali. Przede wszystkim najważniejsza kwestia, czyli obraz. Technologia XR w połączeniu z panelem Full Array Led zapewnia bardzo realistyczne przeżycia. Naturalnie co potrafi, zaskoczyć wypadają nawet pastelowe kolory. Również procesor a mowa tu o Cognitive Processor XR przetwarza obraz, sprawiając, że to, co widzi, odbiorca postrzega jako piękne. Jest to świetny wybór nie tylko wtedy, gdy jesteś fanem kinowych produkcji. Jeśli jesteś, zapalonym fanem gameingu to jego parametry również pozytywnie Cię zaskoczą. Granie w gry w jakości plus jakość 4K to wielka zaleta tego modelu, dodatkowo klatkowanie 120 klatek na sekundę sprawi, że uzyskasz ogromną przewagę niezależnie od typu rozgrywki, w jakim bierzesz udział.

SAMSUNG 75″ Neo QLED TV 8K QE75QN700B

Prawdziwy mistrz tego zestawienia w kategorii jakość. Czy może być coś lepszego niż obraz w jakości 4K? Oczywiście, że może, SAMSUNG 75″ Neo QLED TV 8K QE75QN700B  zaoferował wszystkim swoim fanom niezwykłe 8K. Dzięki temu dostajemy możliwość przeżywania każdej pojedynczej klatki. 33 milionów pikseli rozdzielczość czterokrotnie wyższa od 4K, tutaj nie trzeba nic więcej dodawać. Wszystkie parametry zostały wykonane w myśl najwyższych technologicznie standardów na rynku. Niezależnie od pory dnia, pomieszczenia, w którym oglądamy, telewizor Samsung dostarcza nam najwyższej jakości rozrywkę. Tego nie da się opowiedzieć słowami, to po prostu trzeba przeżyć.

SAMSUNG QE75QN91AATXXH Neo QLED

SAMSUNG QE75QN91AATXXH Neo QLED to najbardziej budżetowy telewizor w tym rankingu. Jednak nie odstaje, od swoich poprzedników patrząc na jakość wykonania. Procesor AINeo Quantum umożliwia skalowanie do 4K, co gwarantuje wysoką jakość przeżyć płynącą z oglądania telewizora bądź grania w gry. Fenomenalne natężenie kolorów sprawia fantastyczne wrażenie na wszystkich użytkownikach tego modelu. Harmonijne brzmienie dopełnia wszelkie aspekty wizualne. Zdecydowanie polecamy ten telewizor wszystkim, których interesują bardziej budżetowe rozwiązania.

Podsumowując

Duże telewizory oferują swoim rozmiarem zdecydowanie fenomenalne przeżycia płynące z ich użytkowania. Dzięki przekątnej 75 cali w swoim własnym domu możemy się poczuć jak na sali kinowej. Wszystkich, którzy stawiają, na takie emocje zapraszamy do naszego sklepu matrixmedia.pl, gdzie przygotowaliśmy dla Was wyżej wymienione modele w bardzo atrakcyjnych propozycjach cenowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.