Akcesoria, które zawsze pomogą Ci być „mobile”

smartwatche - jakie wybrać?

Minęły czasy, kiedy smartfon służył nam wyłącznie do komunikowania. Dostępne na rynku akcesoria sprawiają, że obecnie może być urządzeniem niezbędnym w wielu sytuacjach. Poniżej przedstawiamy polecane akcesoria, które zawsze pomogą Ci być „mobile” w 2016 roku.

Urządzenie do szukania różnych przedmiotów

Idealny gadżet dla roztargnionych i zapominalskich. To urządzenie w łatwy i szybki sposób pozwala znaleźć przedmioty, które są nam niezbędne w ciągu dnia, np. klucze czy portfel. Urządzenie o nazwie KeyBeacon, Kensington lub Prestigio ma kształt breloczka, który przypinamy do dowolnego przedmiotu. Za pomocą Bluetooth „łączymy” nasz gadżet ze smartfonem, a on, jeśli będzie taka potrzeba, poinformuje nas, gdzie znajduje się zagubiona rzecz.

Rękawiczki do prowadzenia rozmów

Rękawiczki Hi-Call Gloves nie tylko chronią ręce przed mrozem, ale także pozwalają na prowadzenie rozmowy telefonicznej. Ten gadżet ma wbudowany mikrofon, głośnik i akumulator. Jego ładowanie trwa ok. 30 minut, co pozwala na prowadzenie rozmowy przez 20 godzin. Komunikacja ze smartfonem odbywa się przez łącze Bluetooth. Specjalna powłoka na palcach pozwala również obsługiwać ekrany dotykowe.

Sprawdź rewelacyjne gadżety dla Twojego smartfona z bogatej oferty Matrix Media

Opaska monitorująca aktywność fizyczną

Taką bransoletkę elektroniczną doceni każdy, kto prowadzi aktywny tryb życia. Opaska SAMSUNG Activity Tracker BT EI-AN900ABEGWW każdego dnia monitoruje ilość stawianych przez kroków, rodzaj wykonywanych ćwiczeń i liczbę spalanych kalorii. Wbudowana bateria o pojemności 38mAh pozwala działać jej nieprzerwanie przez 5 dni.

Przenośna ładowarka

Przenośna ładowarka sprawdzi się doskonale w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy mogli skorzystać z tradycyjnej ładowarki. Model USB SONY CP-VLS B pasuje do każdego smartfona. Posiada litowo-polimerowy akumulator o pojemności 1400 mAh. Czas jej ładowania to 3 godziny, a smartfona 40 minut. Bateria wyróżnia się też eleganckim wyglądem, dlatego stanowi idealny dodatek do naszego smartfona.

To tylko kilka gadżetów, które pozwolą Ci lepiej korzystać ze swojego smartfona. Rynek urządzeń elektronicznych ciągle się rozwija, więc możemy być pewni, że niebawem znów pojawią się nowe propozycje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu MatrixMedia, w którym z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla swojego smartfona. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i oferują fachową pomoc w wyborze odpowiedniego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.