Posmakuj ciszy – słuchawki Sony MDR-1000X

słuchawki sony mdr 1000x

Uwielbiasz dobrą muzykę? Słuchawki zawsze znajdują się w Twoim plecaku? Sprawdź jedną z najnowszych propozycji marki Sony, czyli słuchawek MDR-1000X. Z tym zestawem, nawet na zatłoczonym dworcu autobusowym poczujesz się jak w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Technologia Noise Cancelling w słuchawkach Sony MDR – 1000X

 

Słuchawki oprócz niesamowitych wrażeń dźwiękowych oferują technologię tłumienia dźwięków otoczenia. Fenomen słuchawek oparto o izolację dźwięków zewnętrznych dzięki dwóm wbudowanym sensorom zewnętrznym (Dual Noise Sensor). Czujniki po aktywowaniu kompensują dźwięk napływający do małżowiny usznej z zewnątrz, redukując hałas do minimum.

Oczywiście chodzenie po ulicy w całkowicie wyciszonych słuchawkach nie jest bezpieczne, dlatego słuchawki pozwalają użytkownikowi na dostosowanie poziomu redukcji hałasu wedle naszych potrzeb. W praktyce słuchawki sprawdzają się doskonale. Nauszniki wykonano z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, która w połączeniu z czujnikami hałasu, doskonale izoluje dźwięk i przywiera do uszu.

Sprawdź słuchawki Sony!

 

Stylowy design

 

Słuchawki wykonano z odpornego plastiku wysokiej jakości, całość prezentuje się elegancko i stylowo. Oprócz kilku przycisków na zewnętrznej obudowie słuchawek, sterowanie odbywa się za pomocą dotyku. Teraz, za pomocą jednego dotknięcia możemy zmienić piosenkę na następną, zwiększyć głośność lub wyciszyć słuchawki całkowicie.

Producent zadbał o możliwość złożenia słuchawek tak aby zajmowały minimum przestrzeni w plecaku, torbie etc. Do słuchawek dołączane jest również stylowe etui z twardego plastiku, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo sprzętu w czasie transportu.

Słuchawki działają w oparciu o technologię Bluetooth, dlatego w czasie słuchania muzyki nie będzie Ci przeszkadzać kabel. Wystarczy sparować słuchawki z Twoim smartfonem.

 

Słuchawki Sony MDR-1000X – najważniejszy jest dźwięk

 

Model Sony MDR – 1000X posiada wbudowany wzmacniacz S-Master HX oraz 40-milimetrowy przetwornik z ciekłokrystaliczną polimerową membraną, który doskonale sprawdza się w przypadku szybkich rytmów. Wzmacniacz optymalizuje sygnał audio do wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu słuchawki mogą w pełni reprodukować pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.

Co ciekawe, model wykorzystuje technologię DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine HX), która odpowiada za optymalizację kompresji plików audio (MP3, ACC, ATRAC i WMA), tak aby uzyskać dźwięk wyższej jakości nawet ze skompresowanych plików.

Model MDR – 1000X od Sony stworzono z myślą o wygodzie użytkownika. Dzięki zastosowaniu technologii tłumienia hałasu oraz wydajnego przetwornika dźwięku, słuchawki są obowiązkową pozycją dla każdego miłośnika muzyki w najlepszym wydaniu. Jeśli zaciekawił Cię ten model, nie zwlekaj i napisz do nas!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.