Sony A6500 – nowa jakość fotografii

aparat Sony a6500

Szybkie złapanie ostrości w czasie wykonywania zdjęć to często prawdziwe wyzwanie dla fotografów. Z modelem Sony A6500 stworzysz tysiące wyrazistych zdjęć, a każde z nich zrobisz w ułamku sekundy – to właśnie prawdziwa moc Sony A6500. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj!

Ułamek sekundy ma znaczenie

 

Fotografowanie obiektów, które poruszają się (wliczając w to znaczące prędkości) to wyzwanie nawet dla zaprawionych w boju fotografów. Tworzenie zdjęć seryjnych nie zawsze wystarcza, dlatego marka Sony w modelu A6500 zastosowała nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne które sprawią, że fotografia wydarzeń sportowych, imprez lub obiektów w ruchu będzie łatwiejsza.

To co wyróżnia model Sony A6500 na tle innych lustrzanek to niezwykle czuła matryca, która posiada aż 425 punkty detekcji fazy. W praktyce pozwala to operatorowi na dowolny wybór punktu ostrości, aby stworzyć idealne zdjęcie. Testy przeprowadzone przez Sony wykazały, że przy zastosowaniu odpowiedniego obiektywu (E PZ 16-50 mm F3.5-5.6 OSS) w określonych warunkach można ustawić ostrość z prędkością 0.005 sekundy.

Matryca aparatu została wsparta pięcioosiową stabilizacją. Dzięki temu wykonasz idealne, nieporuszone zdjęcia w każdym miejscu. Konstruktorzy przyjrzeli się procesowi naświetlania fotodiody. Efektem tych obserwacji jest matryca, która została skonstruowana w taki sposób aby żaden element nie blokował dostępu do fotodiody. Tak zaprojektowana konstrukcja aparatu pozwala na tworzenie wspaniałych zdjęć z niewielką ilością szumów, nawet w przypadku wysokich ustawień ISO.

Sprawdź Sony A 6500!

 

Sony A6500 doskonałe narzędzie pracy?

 

Opisywany model marki Sony z pewnością przypadnie do gustu profesjonalnym fotografom. Aparat poza możliwością błyskawicznego łapania ostrości pozwala również nagrywać filmy w docelowej rozdzielczości 4K oraz tworzyć filmy z efektem slow motion, bez konieczności cyfrowego obrabiania obrazu. Ponadto czułość matrycy oraz możliwość redukcji szumów przy wysokich czułościach ISO, sprawiają, że model A6500 powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego fotografa.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Zapraszamy Cię do zapoznania się z pozostałymi wpisami na naszym technologicznym blogu. Jeśli zaciekawił Cię któryś z opisywanych przez nas produktów, nie zwlekaj. Napisz do nas!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.