Myjka KARCHER WV 2 Plus – Twój pomocnik w codziennych porządkach

myjka karcher WV 2 Plus

Mycie okien to dla jednych ukojenie, natomiast dla innych to prawdziwa droga przez mękę. Czy istnieje sposób na ułatwienie sobie tej niewdzięcznej czynności? Oczywiście że tak! Poznaj myjkę KARCHER WV 2 Plus, która uwolni Cię od długiego i żmudnego mycia okien i nie tylko.

Mały pomocnik w każdym domu

 

Chcesz uzyskać nieskazitelnie czyste szyby bez smug, zacieków i rozprysków? Myjka KARCHER WV 2 Plus to rozwiązanie idealne. Niewielki zestaw zasłynął w domach na całym świecie. Dlaczego? Przekonaj się sam!

Pod nazwą myjka KARCHER WV 2 Plus kryją się dwa niewielkie urządzenia, które pozwalają na szybką i wygodna pracę podczas mycia okien lub innych dużych powierzchni płaskich. Pierwszym elementem zestawu jest niewielka myjka na którą nakładany jest pad z mikrofibry, dołączony do zestawu. Myjka posiada niewielki zbiorniczek na wodę, do którego wlewamy środek czyszczący KARCHER (również ujęty w zestawie) oraz trochę wody. Tak przygotowana myjka w łatwy sposób, równomiernie rozprowadzi środek czyszczący po całej powierzchni, którą chcemy wyczyścić.

Drugim elementem zestawu jest ssawka elektryczna, którą używamy do ściągania wcześniej rozprowadzonej wody. Użycie ssawki zapobiega powstawaniu smug oraz zacieków. Model posiada wymienne ssawki, dzięki czemu możesz dostosować urządzenie w zależności od powierzchni, którą będziesz czyścić. Użycie ssawki pozwala ściągnąć wodę równomiernie, nawet z trudno dostępnych miejsc. Po zakończonym czyszczeniu wystarczy odlać brudną wodę z niewielkiego zbiornika, który znajduje się w ssawce elektrycznej.

Sprawdź myjkę KARCHER WV 2!

 

KARCHER WV 2 Plus dla każdego domu

 

Myjka KARCHER WV 2 Plus to bardzo wydajny zestaw, który we wprawnych rękach może umyć nawet 30 okien na jednym ładowaniu ssawki. Warto dodać, że myjka jest bardzo lekka i łatwa w przechowywaniu. Nie zajmuje dużej ilości miejsca i z łatwością zmieści się w szafce pod zlewem lub w schowku na detergenty. Zapomnij o noszeniu wody w wiadrach! Teraz okna, stoły, kafelki etc. umyjesz w mgnieniu oka.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem Matrix Media, pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami marki KARCHER, dostępnymi w naszej ofercie.

Sprawdź myjki KARCHER!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.