Pralka z funkcją usuwania sierści – którą wybrać?

Pralka z funkcją usuwania sierści | MatrixMedia

Sprzątanie sierści oraz kłaków z ubrań, posłań, kocyków czy dywanów jest dla Was codziennością. Co nie zmienia faktu, że za tym nie przepadacie. Może to dobry moment, abyście rozważyli kupno pralki z funkcją usuwania sierści? Jedno jest pewne, takie urządzenie rozwiąże Wasze problemy i to raz na zawsze. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy kilka propozycji pralek, które mają szereg przydatnych funkcji. Co ważniejsze, uporają się z każdą sierścią. Gotowi? Zaczynamy!

Jak pozbyć się sierści?

Dobre pytanie. Pralka z funkcją usuwania sierści to tylko jedno z wielu rozwiązań. Pewnie nie raz, nie dwa próbowaliście pozbyć się sierści pupili z waszych ubrań. Niestety, na tym polu nie osiągnęliście spektakularnych sukcesów. A czy kiedykolwiek sięgnęliście po płyn elektrostatyczny? Nie? Okazuje się, że to właśnie on zdecydowanie ułatwia wypłukanie uciążliwej sierści, w trakcie jednego cyklu prania. Co jeszcze? Powinniście obowiązkowo skorzystać z opcji dodatkowego płukania. To właśnie podczas „bonusowego” płukania, pralka podgrzewa temperaturę. W efekcie włókna tkanin zdecydowanie się rozluźniają, a niechciana sierść rozstaje się z ubraniem. Oczywiście dobrym pomysłem jest użycie rzepowych kulek do prania (tzw. antykłaczki). Co należy z nimi zrobić? A no, wrzucić do bębna pralki przed rozpoczęciem cyklu i gotowe. W trakcie prania, kulki powinny „przyciągnąć” niechcianą sierść i włosy. A teraz, przechodzimy do naszych propozycji.

Pralka Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg

Naszą pierwszą propozycją niezawodnej pralki ładowanej od frontu jest Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg. Naturalnie nasuwa się pytanie, co wyróżnia ten model? A no, Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg posiada 9 kg wsad, a także szereg przydatnych funkcji. Dobrym przykładem jest automatyczne dozowanie środków piorących (oczywiście za pomocą przycisku TwinDos), a także perfekcyjne porcjowanie środków piorących (tzn. CapDosing), płynów zmiękczających czy innych dodatków. Osoby, które nie lubią marnować swojego czasu z pewnością do gustu przypadnie skrócony czas prania – QuickPowerWash. Skoro o programach mowa, to pralka Miele WSI 863 WCS PWash&TDos&9kg posiada aż 12 programów prania (np. nowe tkaniny, poduszki, wełna, koszule, jedwab). Co jeszcze? Komfortowy wyświetlacz ComfortSensor nie ma sobie równych. Na koniec musimy wspomnieć, że urządzenie można sprytnie połączyć w sieć produktów firmy Miele, poprzez Miele@home.

Pralka Miele WSH863 WCS PWash&TDos&8kg

Z kolei pralka Miele WSH863 WCS PWash&TDos&8kg posiada nieco mniejszy wkład bębna, który wynosi 8 kg. Opisywany model jest również ładowany od frontu. Naturalnie nasuwa się pytanie, co wyróżnią tą pralkę? Oczywiście automatyczne dozowanie środków piorących, za pomocą jednego przycisku – TwinDos, a także skrócony czas prania, czyli QuickPowerWash. Osoby z małą ilością prania, z pewnością docenią funkcję SingleWash, która pozwala na szybkie, a zarazem oszczędne pranie nawet pojedynczych elementów. Tak jak jej poprzedniczka, tak i pralka Miele WSH863 WCS PWash&TDos&8kg może być połączona w sieć urządzeń Miele@home, która zdecydowanie ułatwia sterowanie wielu sprzętów jednocześnie. Na koniec, ten model pralki Miele posiada również 12 programów prania (np. Automatic Plus, puch/pościel z pierza, firanki, koszule, Outdoor).

Pralka MIELE WSD663 WCS TwinDos

Pralka MIELE WSD663 WCS TwinDos to nasza ostatnia propozycja pralki ładowanej od przodu, której producentem jest znana i ceniona firma Miele. Jeśli chodzi o przydatne funkcję pralki, to poza dobrze Wam znanym TwinDos (tzn. automatyczne dozowanie środków piorących), czy CapDosing (tzn. perfekcyjne porcjowanie środków piorących) polubicie się z funkcją łatwego prasowania. To właśnie ona, dzięki prasowaniu wstępnemu z parą sprawia, że ubrania praktycznie nie mają żadnych zagnieceń. Oczywiście, to urządzenie również można połączyć w sieć urządzeń Miele@home. Łatwe sterowanie domowym sprzętem? Zagwarantowane. Co to programów prania, to MIELE WSD663 WCS TwinDos ma ich tylko cztery: koszule, tkaniny bardzo delikatne, impregnacja oraz wełna.

Pralka SAMSUNG WW90T954ASX

Ostatnim modelem w naszym rankingu najlepszych pralek jest model zaprojektowany przez firmę Samsung, czyli pralka WW90T954ASX. Od czego by tu zacząć? Oczywiście od przydatnych funkcji. Opisywany model pozwala na szybkie i skuteczne pranie (w niespełna 39 minut!), dzięki funkcji QuickDrive. Z kolei zapominalscy docenią funkcję drzwi AddWash. Jak możecie się słusznie domyślać, to właśnie ona pozwala na dodanie ubrań w trakcie rozpoczętego cyklu. Z kolei z trudnymi zabrudzeniami rozprawi się aktywna piana. Jeżeli dokuczają Wam jakieś alergie to higieniczna para, odpowiednio zdezynfekuje pranie. Z kolei EcoBubble to synonim energooszczędnego i skutecznego prania, w niskiej temperaturze. Na koniec, nie możemy zapominać o panelu AI Control. To właśnie on pozwala na indywidualną personalizację ustawień, a także rekomendację programów.

Pralka z funkcją usuwania sierści niezbędna od zaraz? Nie czekaj, poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.