Ranking piekarników do zabudowy – październik 2015

Ranking piekarników do zabudowy

W związku z rosnącą sprzedażą piekarników w ofercie naszego sklepu chcemy Wam zaprezentować autorski ranking najpopularniejszych piekarników do zabudowy w październiku 2015.

1. Miele H 6160 B

Piekarnik ten posiada wiele ułatwień, które uprzyjemnią przygotowanie potraw zarówno osobom doświadczonym w kulinarnych wojażach, jak i tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kuchnią. Technologie PerfectClean i CleanSteel sprawiają, że nic się nie przypali ani nie będzie przywierać do elementów urządzenia. Do tego piekarnik ma aż 76 litrów pojemności, dzięki czemu bez żadnych problemów przyrządzisz nawet najbardziej wymagające miejsca potrawy.

2. Miele DG 1600

Piekarnik parowy to nowoczesne rozwiązanie, szczególnie doceniane przez osoby, które chcą piec i gotować bez dodatku tłuszczu – stosowanie pary pozwala zachować w potrawach wszelkie substancje odżywcze i witaminy. Urządzenie jest niewielkie, ponieważ pod względem rozmiarów bliżej mu do mikrofalówki. Nie oznacza to, że Miele DG 1600 pozbawiony jest funkcji pozostałych piekarników do zabudowy: posiada zabezpieczenia w postaci blokady uruchomienia oraz wyłącznika bezpieczeństwa oraz technologie ułatwiające czyszczenie sprzętu.

3. Bosch HBA23B263

Na zalety tego piekarnika składają się przede wszystkim energooszczędność (urządzenie cechuje się klasą energetyczną A), wysoki poziom bezpieczeństwa (odpinane pokrętła, blokada przed przypadkowym użyciem) i relatywnie niska cena. Ponadto posiada ono wiele ułatwień w postaci systemu EcoClean, który niweluje wszelkie zanieczyszczenia oraz nieprzyjemne zapachy.

4. BEKO OIM 25700 X

Popularność OIM 25700 X wynika z faktu, że to jedna z najtańszych propozycji w naszym asortymencie. Niska cena nie oznacza jednak, że jest to urządzenie gorsze od pozostałych. Cechuje się bowiem bardzo dużą pojemnością (71 l), zabezpieczeniami w postaci blokady przycisków oraz wyjmowanymi pokrętłami, a do tego pieczeniem 3D, które równomiernie rozkłada ciepło w całym wnętrzu piekarnika.

5. Miele H 6100 BM

Model H 6100 BM od niemieckiej firmy Miele nie jest zwyczajnym piekarnikiem. Ten skonstruowany ze stali nierdzewnej sprzęt, oprócz możliwości pieczenia posiada także funkcję mikrofali o 6 poziomach mocy. Nieobce są mu również znane z pozostałych piekarników technologie PerfectClean i CleanSteel.

Myślisz o kupnie piekarnika do zabudowy? Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą!

Odwiedź Matrix Media i zobacz piekarniki do zabudowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.