Samsung Galaxy Note 7: specyfikacja techniczna

Samsung Galaxy Note 7 - specyfikacja techniczna

Samsung już od jakiegoś czasu dba, by kolejne modele jego smartfonów wytyczały nowe standardy. Również najnowszy telefon – Galaxy Note 7 – ma wszystko, co ucieszy każdego fana nowoczesnej technologii.

Elegancja i solidność

Samsung Galaxy Note 7 został zaprojektowany bardzo starannie. Wygląda stylowo i pod względem wizualnym nie można mu nic zarzucić. Uwagę zwraca zakrzywiony ekran (tak zwany ekran krawędziowy) o przekątnej 5,7 cali, analogiczny kształtem do tych znanych z modeli Edge. Co istotne – ekran ten jest niezwykle odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie dobry poziom kontrastu sprawia, że można z niego korzystać w różnym oświetleniu – też w świetle słonecznym.

Pełna wygoda

Samsung Galaxy Note 7 będzie tym wygodniejszy w obsłudze, że zostanie do niego dołączony rysik, a specyfikacja techniczna samego telefonu uwzględnia opcje poprawiające jego funkcjonalność. Będzie to szczególnie cenne w przypadku obsługi telefonu w chłodniejsze pory roku. Rysik sprawi, że nie trzeba będzie ściągać rękawiczek.

Samsung Galaxy Note 7: mocna specyfikacja techniczna

Twórcy telefonu zadbali, by miał on wszystko, czego można się spodziewać po urządzeniu do obsługi najnowszych aplikacji (w tym również Virtual Reality i Augmented Reality). Już samo 4 GB RAM robi wrażenie, a to przecież nie wszystko, do tego należy doliczyć również mocny procesor. Co jednak zwraca uwagę – Galaxy Note 7 będzie osiągalny na rynku w dwóch wariantach – jeden z procesorem 2,15 GHz, drugi 2,60 GHz.

Specyfikacja techniczna Samsung Galaxy Note 7 to jednak nie tylko duża moc obliczeniowa. To również obecność nowego standardu w postaci złącz USB 3.0 typu C oraz skaner tęczówki oka, a także mocna bateria.

Jest więc na co czekać!

Zobacz telefony w MatrixMedia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.