Samsung Galaxy S8. Premiera jednak w Barcelonie?

samsung galaxy s8

Fani serii Samsung Galaxy targani są zmiennymi emocjami, a przyczyną wszystkiego są sprzeczne informacje wysyłane przez koreańską firmę. Początkowo już w lutym miał być zaprezentowany gotowy model Galaxy S8, co później zostało całkowicie zdementowane. Obecnie jednak coraz pewniejsza jest informacja o tym, że Samsung jednak uchyli rąbka tajemnicy już na MWC w Barcelonie. Sprawdźmy, co wiemy!

Kiedy premiera Samsunga S8? Plotka goni plotkę

 

Zgodnie z doniesieniami koreańskich mediów w styczniu zakończono pracę na Galaxy S8 i przekazano go do testów. Spekulowano wtedy, że z całą pewnością na targach MWC w Barcelonie nie zobaczymy nowego Samsunga. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawda, jednak na pewno nie możemy się spodziewać wystawienia Samsunga w szklanej gablocie, gdzie każdy będzie mógł go zobaczyć. Bardziej prawdopodobne jest natomiast to, że smarfona zobaczą tylko wybrane osoby. Na pewno jednak nie wszystkie z nich będą w stanie utrzymać język za zębami. Możemy się spodziewać, że w po konferencji będziemy wiedzieć już naprawdę sporo.

Miesiąc później w Nowym Jorku będzie kolejna okazja, by Samsung uchylił rąbka tajemnicy. Przekonany jest o tym z całą pewnością Evan Blass – jeden z najpopularniejszych blogerów technologicznych. Z jego informacji wynika, że w Stanach ma zostać zaprezentowany minutowy film, na którym Samsung zaprezentuje w końcu telefon szerszej publiczności. Kiedy jednak odbędzie się oficjalna premiera i telefon zostanie wypuszczony do sprzedaży? Tego jeszcze nie wiemy, ale można zakładać, że będzie to raczej pierwsza połowa tego roku.

Sprawdź smartfony Samsunga!

 

Jaki ekran?

 

Jedną z bardziej dyskutowanych kwestii jest to, jakich ekranów możemy się spodziewać w nowych telefonach. Większość źródeł potwierdza, że Samsung w obu wersjach zastosuje zakrzywione ekrany, które nie posiadają ramek. Na rynek zostanie więc wypuszczony Galaxy S8 w rozmiarze 5,7 cala, jak również Galaxy S8 Plus 6,2 cala.

 

Samsung Galaxy S8 – co jeszcze wiemy o ?

 

Koreańczycy chcą nas jeszcze zaskoczyć również szybkością działania swojego nowego produktu. Możemy się spodziewać znacznie szybszego procesora, jak i nawet 6 GB pamięci RAM. Poziom bezpieczeństwo ma wzrosnąć dzięki skanerowi tęczówki. Więcej informacji pojawi się z całą pewnością już pod koniec lutego i będziemy Was o tym na bieżąco informować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.