Karcher K7 – najmocniejsza myjka ciśnieniowa do domu

Myjka Karcher k7

Sprzątanie ogródka, czyszczenie samochodu czy mycie podłóg mogą być zajęciami pracochłonnymi i nieprzyjemnymi. Nie musi tak jednak być, jeśli wykorzystamy w tym celu odpowiedni sprzęt, który znacząco przyspieszy naszą pracę. Jak w takiej sytuacji sprawdzi się Karcher K7? Sprawdźmy to!

Jaką moc ma Karcher K7?

 

Decydując się na zakup myjki ciśnieniowej warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Jednym z najważniejszych jest oczywiście moc. Im jest ona większa, tym szybciej poradzimy sobie z usunięciem brudu z chodnika, samochodu czy roweru. Generalnie przyjmuje się, że minimalna moc praktycznej myjki do domowego użytku powinna wynosić przynajmniej 80 barów. Nie będzie to jednak wystarczalne w przypadku chociażby czyszczenia zaschniętego błota z podwozia samochodu.

Myjka Karcher K7 dysponuje mocą 160 barów, dzięki której szybko i sprawnie pozbędziemy się zabrudzeń z elewacji naszego domu, basenu czy kostki brukowej. Duża moc to przede wszystkim oszczędność czasu. Więcej barów mają jedynie myjki przemysłowe.

 

Czy liczy się wydajność tłoczenia wody?

 

Moc to jednak nie jedyny parametr, o którym powinniśmy pamiętać podczas wyboru myjki ciśnieniowej. Równie ważna jest wydajność tłoczenia wody. W przypadku prostych modeli do dyspozycji dostajemy myjki, które w ciągu godziny tłoczą 300 litrów wody. Karcher K7 charakteryzuje się również w tym wypadku świetnymi osiągami, ponieważ w tym samym czasie jest w stanie wytłoczyć 600 litrów wody.

 

Karcher 7 – co warto jeszcze wiedzieć?

 

Warto się również dowiedzieć, co firma Karcher dołącza do swojego zestawu. Jest to przede wszystkim dziesięciometrowy wąż z praktycznym bębnem do jego zwijania. Użytkownicy cenią sobie również dyszę rotacyjną i lancę Vario Power, dzięki której możliwe jest sprawne i szybkie wyczyszczenie samochodu, motocyklu czy roweru.

Myjkę możemy jednak wykorzystać nie tylko w ogrodzie. Dzięki specjalnym końcówkom do czyszczenia powierzchni płaskich szybko usuniemy nawet tłusty brud z naszych podłóg. Myjka Karcher K7 charakteryzuje się ponadto chłodzeniem silniki za pomocą wody, co sprawia, że zużywanie się sprzętu będzie znacznie wolniejsze.

Sprawdź myjki Karcher!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.