Samsung UE50HU6900S – jakość w okazyjnej cenie

Sprawdź możliwości Samsung UE50HU6900S

Dobra jakość w przystępnej cenie

Odkryj możliwości Samsung UE50HU6900S, jednego z popularniejszych telewizorów o wielkości 50 cali, i przekonaj się, że niska cena może iść w parze z wysoką jakością produktu. Poszukując w internecie opini o tym modelu, przede wszystkim natrafimy na pozytywne komentarze. Zobaczmy dlaczego!

Wysoka jakośc obrazu

Lepszą, bardziej rzeczywistą jakość obrazu zapewnia rozdzielczość 4K Ultra HD, aż cktóra jakością wyświetlanego obrazu znacznie przewyższa standardowy format HD, a technologia odświeżania Clear Motion Rate 200 Hz gwarantuje płynny ruch obrazu na ekranie. Micro Dimming Ultimate łączy analizę wyświetlanego obrazu z podświetleniem matrycy, poprawiając kontrast, a inteligentny czujnik Eco Sensor dopasowuje jasność ekranu do poziomu naświetlenia pomieszczenia. Warto również wspomnieć o funkcji Color Brilliance, dzięki krórej barwy wyglądają naturalnie, są odzworowane z niezwykłym realizmem.

Nie musimy obawiać się również o dźwięk. Dekoder DTS Premium Audio 5.1 w połączeniu z głośnikami o łącznej mocy 20W charakteryzuje się bezstratną transmisją ze źródła, gwatantując czyste i przestrzenne brzmienie.

Smart TV

Telewizor jeszcze nigdy nie był tak inteligentny! Nowa generacja Smart TV zapewnia łatwiejszy dostęp do internetu i setek aplikacji. Istnieje również możliwość spersonalizowania telewizora tak, by stał się naszym prywatnym domowym centrum rozrywki. Smart TV zapamiętuje działania i proponuje multimedialne treści zgodnie z naszymi upodobaniami. Płynne funkcjonowanie urządzenia zapewnia czterordzeniowy procesor, a WiFi i wejścia USB gwarantują możliwośc szybkiego połączenia z innymi urządzeniami. Łatwość obsługi zapewnia możliwość sterowania głosem i intuicyjny pilot.

Nie zwlekaj, zapytaj naszych specjalistów na temat najważniejszych zalet produktów zamieszczonych w naszej ofercie. Przekonaj się, że w Matrix Media stawiamy nie tylko na profesjonalną obsługe ale również na najwyższe zadowolenie naszych klientów.

Poznaj nasze telewizory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.