Lodówka BOSCH KAN58A55

najnowsza Lodówka BOSCH KAN58A55 w Matrix media

Chłodziarko-zamrażarka typu Side by Side Bosch KAN58A55 to jeden z najlepszych i najbardziej zaawansowanych modeli niemieckiego producenta – niekwestionowanego lidera na rynku sprzętu AGD, który zdążył przyzwyczaić klientów do wysokiej jakości i estetyki swoich produktów.

Dlaczego warto?

Decydując się na ten model, zyskujemy wiele przydatnych rozwiązań technologicznych. Wyświetlacz LCD w czytelny sposób monitoruje pracę urządzenia i umożliwia jego obsługę. Elektroniczny system sterowania pozwala na proste i precyzyjne regulowanie temperatury, a dzięki technologi NoFrost nasze jedzenie nigdy nie pokryje się lodem ani szronem. Urządzenie nie wymaga również rozmrażania, co znacznie ułatwia utrzymanie lodówki w czystości. System Multi AirFlow zapewnia stałą cyrkulację powietrza na wszystkich poziomach chłodziarki i niweluje zmiany temperatury, które powstają przy otwieraniu drzwi. W razie konieczności szybkiego zamrożenia produktów lub ochłodzenia dużej ilości świeżego towaru, możemy skorzystać z technologii Super Freeze, obniżającej temperaturę wewnątrz zamrażarki o 6°C.

Chłodziarka wyposażona jest również we wbudowany dystrybutor wody oraz automatyczną kostkarkę – wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, by przygotować lód kruszony bądź w kostkach.

Warto sprawdzić opinie.

Bosch Side by Side KAN58A55 jest cicha. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów pozwoliło na znaczną redukcję poziomu hałasu. Lodówka jest także energooszczędna. Dzięki klasie energetycznej A+, urządzenie nie przyczyni się do wzrostu naszych rachunków za prąd.

Przeglądając Internet natrafimy na same pozytywne komentarze o urządzeniu. Bosch Side by Side KAN58A55 na tle innych lodówek wypada znakomicie. Konsumenci doceniają solidne wykonanie i nowoczesny design, dużą pojemność – łącznie ponad 500 litrów, oraz zastosowane technologie, przydatne w codziennym użytkowaniu. Nic dziwnego. Marka Bosch jest zdobywcą prestiżowego wyróżnienia Superbrands Polska, stanowiącego gwarancję wysokiej jakości i funkcjonalności oferowanych produktów.  Sprawdź ofertę Matrix Media i przekonaj się, że w naszym sklepie najważniejsza jest jakość naszych produktów oraz profesjonalna obsługa klienta. W wolnej chwili sprawdź też nasz wpis o tym, jaką lodówkę wybrać!

Sprawdź ofertę lodówek w Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.