Smartfony dla każdego (czerwiec 2016)

smartfon dla każdego

Rynek smartfonów zmienia się nieustannie. Większość starych modeli odchodzi w niepamięć, choć zdarzają się modele pełniące rolę evergreenów. Jednocześnie czołowe marki, jak Samsung, bądź Huawei, stale tworzą nowe modele telefonów. Sprawdziliśmy które z nich są warte Twojej uwagi.

Smartfon Samsung Galaxy S7

Telefon ten zasłynął głównie dzięki innowacyjnym, dającym ogromne możliwości akcesoriom. Takim, jak chociażby gogle Gear VR. Dzięki mocnym parametrom, smartfon Samsung Galaxy S7 bez problemu obsługuje filmy wykonane w technologii 360, pozwalając na oglądanie wirtualnej rzeczywistości, a więc i na niezwykle realistyczne doznania.

Samsung Galaxy S7 ma jednak i inne zalety. Wysoka odporność na czynniki zewnętrzne została potwierdzona certyfikatem IP68, pojemna bateria pozwala na długie użytkowanie telefonu, zaś skaner linii papilarnych powstrzyma obce osoby przed przeglądaniem Twoich prywatnych danych.

Smartfon Sony Xperia Z3

Smartfony Samsunga są znane, ale nie można nie wspomnieć o telefonach Sony. Jeden z najnowszych modeli, Sony Xperia Z3, cechuje się bardzo wysoką wydajnością. Mocny, czterordzeniowy procesor 2,5 GHz wraz z dużą pamięcią RAM (3 GB), sprawiają, że aplikacje na tym smartfonie uruchamiają się szybko i działają płynnie.

Smartfon Sony Xperia Z3 ma też w sobie coś dla miłośników fotografii. Został bowiem wyposażony w doskonałej jakości aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości 20MP!

Telefon świetnie sprawdza się w odbieraniu i wysyłaniu danych poprzez protokół Bluetooth – i to nawet z odległości stu metrów.

Apple iPhone 6s

Nowy iPhone jak zwykle zaskakuje. Już wcześniej ekrany dotykowe w smartfonach Apple znane były z tego, że można było na nich osiągnąć większą precyzję, aniżeli na innych telefonach. Apple postanowiło jednak pójść krok dalej i udoskonalić ten mechanizm. Jak? Poprzez wprowadzenie 3D Touch – system, który odczytuje nie tylko miejsce, w które klikasz, ale i siłę nacisku.

Projektanci pracujące dla Apple nie byliby sobą, gdyby tworząc iPhone’a 6s nie pomyśleli również o multimediach. I trzeba przyznać, że zadziałali z rozmachem – smartfon ten obsługuje bowiem filmy w rozdzielczości 4K. Nie tylko je odtwarzając, ale mogąc je również nagrywać!

Smartfony w Matrix Media!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.