Sony X90C i jego ultra smukły design

Poznaj nową jakość Sony X90C

Rok 2015 jest dla branży RTV rokiem innowacji. Potwierdza to przypadek telewizora Sony X90C, który zyskał sobie uznanie wielu partycypantów. Zaprezentowany został na tegorocznych targach CES 2015.

Sony X90C – najcieńszy telewizor

To, co wyróżnia model Sony X90C na tle innych propozycji od tej firmy na rok 2015, to niewątpliwie zastosowanie ultra cienkiej sylwetki telewizora, co czyni go najcieńszym spośród telewizorów 4K. Niezależnie od tego, jakie wnętrze mieszkania posiadamy, najnowsza propozycja od Sony z pewnością doskonale wpasuje się w każde otoczenie. Grubość ekranu to raptem 4.9 mm, co znacząco wpływa na wagę urządzenia.

Dźwięk w nowym wydaniu

Specjalnie na potrzeby telewizora Sony X90C zaprojektowano innowacyjny rodzaj głośnika typu slim speaker, który zmieścił się w niewielkich gabarytach obudowy. Mimo minimalistycznej technologii głębia oraz szerokie spektrum barw dźwięku doskonale sprawdzają się w przypadku oglądania filmów 3D lub słuchania muzyki.

Najlepsza oferta

Sprawdź ofertę Matrix Media i przekonaj się, że znajdziesz u nas najnowsze propozycję znanych marek jak Sony, Samsung czy LG. Dzięki wpisom na naszym blogu, poznasz wiele praktycznych informacji, które pomogą wybrać Ci najlepszy model dla Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.