IEM KATOWICE 2015 GRATKA DLA GRACZY

sledz mistrzostwa IEM KATOWICE 2015

13,14 i 15 marca to w tym roku ważne dni dla każdego gracza oraz fana e-sportu. W katowickim Spodku odbędzie się kolejna gala Intel Extreme Masters, która jest drugą odsłoną imprezy realizowanej w Polsce.

Druga Edycja IEM Katowice

Impreza przechodzi zaledwie drugą odsłonę, jednak już zapowiada się na to, że uzyska status kultowej. Na wydarzenie ściągają gracze różnych dziedzin e-sportu. Można je porównać do mistrzostw świata w piłce nożnej. Drużyny z gier takich jak Starcraft II, League of Legends oraz oczywiście CS:GO zmierzą się ze sobą podczas trzech dni gier. Zwycięzcy odejdą z prestiżowymi nagrodami, przegrani natomiast będą musieli przełknąć porażkę.

Tysiące atrakcji

Zeszłoroczna edycja przyciągnęła tysiące osób spragnionych mocnych wrażeń oraz elektronicznej rozrywki. IEM KATOWICE 2015 to nie tylko rozgrywki, ale również miejsce prezentacji najnowszych produkcji znanych marek takich jak Blizzard, Ubisoft czy EA Games. W ciągu trzech dni liczne firmy zajmujące się branżą elektroniczną będą walczyć o uwagę odwiedzających, organizując konkursy, turnieje różnorakich gier oraz prezentując nowoczesne technologie z pogranicza VR.

Tylko dla wytrwałych

Tysiące osób ściąga z najdalszych zakątków świata, by towarzyszyć graczom podczas trzydniowej imprezy. Chętnych do wzięcia udziału w zabawie są tysiące. Organizatorzy tak, jak i w zeszłym roku, uczynili imprezę otwartą i darmową dla wszystkich zainteresowanych. Ku radości geeków przygotowano również możliwość zakupienia specjalnego biletu, który gwarantuje pierwszeństwo przy wejściu na imprezę. Jako redakcja MatrixMedia będziemy śledzić rozgrywki. Zwłaszcza CS:GO, w których ekipa graczy z Polski będzie bronić tytułu mistrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.