Sony X94C – czysta perfekcja w 4K

Z Sony X94C poznasz nową jakość obrazu

Dziś sprawdzimy niezwykłą serię telewizorów Sony X94C, która będzie najnowszym nabytkiem wśród modeli Bravia.

Mocny start w 2015

Na tegorocznych targach branżowych CES 2015 firma Sony zaprezentowała serię spektakularnych urządzeń, które ukażą się na półkach sklepowych. Sony w 2015 roku chce wprowadzić na światowy rynek wiele nowych modeli telewizorów 4K mających mocno wspierać linię Bravia.

Symetryczna doskonałość Sony X94C

Wielką zaletą najnowszej linii telewizorów Sony jest prezencja każdego z modeli oraz nowatorskie nadanie geometrycznych kształtów. Producenci telewizorów oraz designerzy z całego świata zaskakują co roku użytkowników nowymi koncepcjami. Sony dzięki współpracy z Pure Geometry – firmą zajmującą się designem, wprowadziło ultralekkie telewizory, które cechuje doskonała symetria. Autorzy projektu stanęli przed nie lada wyzwaniem, gdyż seria Bravia od lat przykuwała wzrok doskonałym wzornictwem. W Sony X94C postawiono na lekkość oraz smukłość konstrukcji, która ma za zadanie wpasować się w każde wnętrze oraz dostosować do nowoczesnych trendów.

Technologiczny ideał

Telewizory serii Sony X94C będą wspierane przez szereg technologicznych rozwiązań. Jednym z kluczowych elementów jest procesor X1, który gwarantuje najlepszą czystość, kolorystykę i kontrast obrazu 4K. To ukłon dla miłośników wielkoformatowego obrazu. Możliwości tej serii przy dedykowanym możliwym rozmiarze 75”(189.3cm) dają piorunujące efekty.

Matrix Media

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty, w której już niebawem znajdziesz najnowsze propozycje od Sony. Dowiedz się więcej na temat najnowszych nowinek w świecie multimediów dzięki wpisom na naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.