Sony X85C – kolory w nowej oprawie

Sony X85C

Jednym z wyczekiwanych w 2015 roku modeli jest Sony X85C spółpracujący z systemem Android TV oraz gwarantujący wysokiej jakości rozwiązania w projekcji obrazu.

Sprawdzone rozwiązania w nowej odsłonie, czyli Sony X85C

Model Sony X85C cechuje się wieloma sprawdzonymi rozwiązaniami, które mogliśmy już zauważyć w poprzednich wersjach, jak na przykład wprowadzenie lekkiej smukłej sylwetki obudowy urządzenia. Producent daje w serii możliwość dostosowania rozmiarów ekranu od 75” do 65” i 55”. Mówimy tu więc o dużej powierzchni gwarantującej najwyższą rozdzielczość 4K.

Kolory namalowane na nowo

To, co wyróżnia telewizor Sony X85C, to technologia TRILUMINOS DISPLAY, która jest obecna tylko w 4 najnowszych seriach telewizorów. Co gwarantuje to rozwiązanie? Otóż technologia TRILUMINOS DISPLAY cechuje się znacznie większą głębią oraz paletą barw niż kiedykolwiek. Ważną cechą tego rozwiązania jest realistyczne odzwierciedlenie kolorów i ich wierność rzeczywistości. System doskonale sobie radzi nawet z tak trudnymi do odwzorowania barwami jak odcienie szmaragdu i czerwieni.

Sprawdź naszą ofertę

Najnowsze propozycje znanych producentów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Sprawdź również naszego firmowego bloga, gdzie obecnych jest wiele ciekawych wpisów na temat nowinek technologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.