Sprzęt AGD, który pomoże zorganizować święta

Sprzęt AGD | Matrix Media

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami, a Wy jeszcze nie zaczęliście przygotowań? To nie tak, że robicie wszystko na ostatni moment. Plany były i to wielkie, ale zimowe przeziębienie rozłożyło Was na łopatki. W końcu stanęliście na nogi, ale nie macie bladego pojęcia w co włożyć ręce. Oczywiście dobry plan to podstawa, ale bez sprzętu AGD, który pomoże zorganizować święta raczej się nie obejdzie. O jakich urządzeniach konkretnie mowa? Poznajcie je. 

Jakie sprzęty AGD pomogą zorganizować święta?

Dobre pytanie. W pierwszej kolejności warto stworzyć listę domowych, przedświątecznych obowiązków do wykonania (np. umycie okien, odkurzanie, sprzątanie, pranie świątecznych dekoracji). Dlaczego to takie ważne? Cóż, takie podsumowanie pozwoli podzielić świąteczne czynności między wszystkimi domownikami. Oczywiście gdy zadania zostaną rozdzielone, wówczas nie pozostaje nic innego, jak złapać za sprzęt, który pomoże zorganizować Święta Bożego Narodzenia. Spokojnie, jeżeli nie macie bladego pojęcia w jakie urządzenia powinniście się wyposażyć, od czego macie nas? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji sprzętu AGD, który powinien się znaleźć w każdym domu.

 

Pralko-suszarka Miele WTD163 WCS

Naszą pierwszą propozycją sprzętu, która pomoże Wam zapanować nad przedświątecznym chaosem jest pralko-suszarka Miele WTD163 WCS. Jak możecie się słusznie domyślać, opisywane urządzenie pomoże Wam wyprać i wysuszyć całą stertę ubrań. Pralko-suszarka Miele WTD163 WCS została wyposażona w technologię PerfectCare. To właśnie ona gwarantuje delikatną i skuteczną pielęgnację każdego prania. Z kolei PerfectDry zapewnia idealne rezultaty suszenia.

Pralko-suszarka posiada trzy programy prania (tj. tkaniny bardzo delikatne, koszule, wełna) oraz 8 kilogramowy wsad prania. Jeżeli chodzi o suszenie, to urządzenie zostało wyposażone w cztery programy suszenia (tj. expres, jeans, tkaniny bardzo delikatne, koszule) i 5 kilogramowy wsad suszenia. Aby tego było mało, w tym modelu producent zadbał również o komfort obsługi. Dobrym przykładem jest funkcja AddLoad, która pozwala na dokładanie prania już po rozpoczęciu cyklu prania. Z kolei inteligentne połączenie w sieć Miele@home ułatwia sterowanie wszystkimi urządzeniami Miele.

 

Zmywarka SAMSUNG DW60A8070BB

Jeżeli nie lubicie zmywać kieliszków, jak i innych szklanych naczyń to zmywarka SAMSUNG DW60A8070BB może być dla Was prawdziwym wybawieniem! Opisywana zmywarka do zabudowy sprawi, że Wasze naczynia będą czyste i suche w godzinę! Aby tego było mało, funkcja Auto Adjust pozwala na szybkie przesuwanie górnego kosza w górę lub w dół. W efekcie możecie umieścić w zmywarce SAMSUNG DW60A8070BB naczynia o różnym kształcie, jak i rozmiarze.

Jeśli boicie się potencjalnego zalania, możecie odetchnąć z ulgą. Dlaczego? Ponieważ zmywarka SAMSUNG DW60A8070BB została wyposażona w funkcję Aqua Stop. To właśnie ona odcina pobór wody i zasilanie. Oczywiście, aby zatrzymać pracę urządzenia. Co jeszcze? Z pewnością polubicie funkcję automatycznego otwierania drzwi po skończonym cyklu mycia oraz podłogowe światło informacyjne, które daje jasny sygnał o bieżącym cyklu zmywania.

 

Robot sprzątający Samsung JetBot VR30T80313W

Jeśli odkurzanie nigdy nie należało do Waszych ulubionych, domowych czynności może to dobry moment, aby wyposażyć się w robot sprzątający Samsung JetBot VR30T80313W? Opisywane urządzenie dokładnie posprząta Wasze cztery kąty i nie zapomni o żadnych zakamarkach. Jak to możliwe? A no, dzięki sensorowi LiDAR. W trakcie pracy, JetBot oblicza swoje położenie i tworzy trasę sprzątania. Oczywiście użytkownicy mogą dowolnie sterować pracą urządzenia za pomocą Wi-Fi, a także wyznaczać dokładną trasę sprzątania.

Bez wątpienia robot sprzątający Samsung JetBot VR30T80313W oferuje profesjonalne sprzątanie i to bez najmniejszego wysiłku jego użytkowników. Urządzenie zostało wyposażone w technologię silnika Digital Inventer oraz wielocyklonową strukturę Jet Cyclone. Co więcej, wydajna szczotka poradzi sobie z każdym rodzajem powierzchni czy podłogi. Jeżeli chodzi o utrzymanie robota sprzątającego w czystości, to jego pojemnik na kurz można umyć pod bieżącą wodą i voilà!

 

Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 Parquet – SKCF5

Odkurzacz bezworkowy MIELE Blizzard CX1 Parquet – SKCF5 to idealne rozwiązanie dla miłośników tradycyjnego odkurzania. Opisywany odkurzacz bezworkowy może pochwalić się dużą mocą ssania oraz wydajnością czyszczenia – 890 W. Oczywiście to zasługa technologii Vortex. Z kolei maksymalną higienę powietrza w trakcie pracy zapewnia filtr HEPA Lifetime. Co więcej, odkurzacz został wyposażony w ssawkę podłogową z metalową stopą, ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową oraz szczotkę do parkietów Twister. W efekcie użytkownicy mogą wykorzystać odkurzacz do posprzątania różnych powierzchni.

 

Czyścik parowy Concept Perfect Clean CP1010

Mówiąc w skrócie, czyścik parowy Concept Perfect Clean CP1010 to urządzenie, które pozwoli Wam posprzątać trudno dostępne miejsca, a to właśnie one irytują najbardziej. Concept Perfect Clean CP1010 został wyposażony w liczne akcesoria. W efekcie urządzenie można wykorzystać do różnych powierzchni jak na przykład: umywalki, okna, łazienki, tapicerki, podłogi, fugi, lustra, zasłony, firany, baterie czy opony samochodowe.

Warto podkreślić, że czyścik Concept Perfect Clean CP1010 w trakcie swojej pracy wykorzystuje wodę i prąd. W efekcie, czyszczone powierzchnie nie są narażone na działanie szkodliwych detergentów.

 

Robot kuchenny Concept 800 W CUBE RM3000

Skoro omówiliśmy sprzęty AGD, które ułatwią utrzymanie porządku to chyba dobry moment, aby przejść do urządzeń ułatwiających przygotowanie codziennych posiłków. Dobrym przykładem jest robot kuchenny Concept 800 W CUBE RM3000, który pozwoli przygotować wiele różnych posiłków i przy okazji zajmuje mało miejsca w kuchni. Opisywany robot został wyposażony w dwie prędkości oraz funkcję PULSE.

Dodatkowo urządzenie może pochwalić się szufladą do przechowywania akcesoriów, zatem nic nie będzie się plątać w kuchni. Naturalnie nasuwa się pytanie, jakie potrawy można przygotować z robotem kuchennym Concept 800 W CUBE RM3000? Urządzenie zostało wyposażone w tarczę do krojenia w kostkę, mikser z pojemnikiem 1.8 l, 5 tarek, chopper, akcesoria do ubijania oraz ugniatania, młynek do kawy i przypraw oraz wyciskarkę do cytrusów. Taki zestaw sprawia, że użytkownicy z pomocą robota kuchennego Concept 800 W CUBE RM3000 mogą przygotować zupy, kremy, ciasta, soki, sałatki i wiele więcej!

 

Grill ellektryczny Concept GE2030 SMART z automatycznymi programami

Z grillem elektrycznym Concept GE2030 SMART z automatycznymi programami możecie grillować przez okrągły rok! Urządzenie pozwala na przygotowanie ryb, kiełbasek, soczystych steków, warzyw, tostów, czy panini. Aby tego było mało, opisywany grill nie generuje dymu. Zatem można go używać zarówno w domu, jak i na balkonie.

To co wyróżnia grill elektryczny Concept GE2030 SMART z automatycznymi programami to możliwość przygotowywania posiłków na obu płytach urządzenia jednocześnie. Z pewnością osiem programów grillowania (tj. stek, boczek, ryby, wieprzowina, drób, kanapki, kiełbaski, rozmrażanie) ułatwią przygotowywanie posiłków, ponieważ automatycznie dobierają temperaturę do przygotowywanego dania. Niemniej, użytkownicy grilla mogą monitorować temperaturę potraw na bieżąco, za pomocą cyfrowego wyświetlacza. Z kolei miłośnicy steków polubią się z funkcją wyboru stopnia wysmażenia mięsa (tzn. WELL-DONE, RARE, MEDIUM).

 

Ekspres Wolnostojący Miele CM 5710 Silence Brown

Naszą ostatnią propozycją sprzętu, który pomoże zorganizować Święta Bożego Narodzenia jest ekspres wolnostojący Miele CM 5710 Silence Brown. Ten wolnostojący ekspres do kawy został wyposażony w przycisk OneTouch for Two. W efekcie jego użytkownicy mogą przygotować dwa smakowite gorące napoje (np. Ristretto, Espresso, Latte Macchiato, Caffè Latte, Cappuccino).

Z kolei o perfekcyjny smak i aromat kawy zadba funkcja AromaticSystem. Co więcej, użytkownicy nie muszą ograniczać się wyłączenie do kawy ziarnistej. W opisywanym ekspresie można również wykorzystać kawę mieloną. Warto podkreślić, że czyszczenie ekspresu wolnostojącego miele Miele CM 5710 Silence Brown jest niezwykle proste. Dlaczego? Cóż, jego elementy można myć w zmywarce!  Jedno jest pewne, jeżeli wyposażycie się w powyższe sprzęty AGD, to organizacja świąt będzie o wiele przyjemniejsza.

 

Rozglądasz się za sprzętem AGD do domu? Nie czekaj i poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.