Orły Smudy w HD na KDL-37EX720

Dla wszystkich kibiców rok 2012 jest wyjątkowy nie tylko ze względu na Mistrzostwa Europy Euro2012 w Polsce i na Ukrainie, ale również na Igrzyska Olimpijskie w Londynie i całą masę innych, mniejszych, imprez sportowych. Każdy kibic, który nie może być na stadionie, chce we własnym domu, z kuflem dobrego piwa w dłoni, poczuć magię sportu.

Podkręć emocje z SONY KDL-37EX720

37-calowy telewizor LCD SONY KDL-37EX720 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy dogłębniej chcą przeżywać sportowe emocje. Rozdzielczość 1920×1080, wyświetlanie obrazu w 3D, technologia Live Colour i wiele innych funkcji oraz możliwości sprawiają, że KDL-37EX720 to więcej niż zwykły telewizor.

Marzeniem każdego mężczyzny jest bowiem, aby w trakcie meczu żona, dziewczyna, siostra etc. nie chodziła po pokoju w tą i z powrotem, jednocześnie przecinając linię między jego oczami a telewizorem. KDL-37EX720 rozwiązuje ten problem na dwa sposoby:

  1. Posiada funkcję nagrywania obrazu i dźwięku,
  2. Jest przystosowany do współpracy z siecią bezprzewodową Wi-Fi.

Te dwie funkcje powinny na zawsze rozwiązać problem przegapionych nanosekund, które traci się w trakcie oglądania.

Telewizor nie tylko dla fanów piłki nożnej!

KDL 37EX720 został stworzony jednak nie tylko z myślą o wiernych kibicach, ale również o tych, którzy lubią filmy, seriale, serwisy informacyjne etc. Dzięki swoim idealnym kształtom doskonale wpasuje się on w każdy salon, dlatego po zainstalowaniu go w najwygodniejszym dla nas miejscu możemy delektować się naprawdę fantastycznym obrazem zsynchronizowanym z idealnym dźwiękiem. Niezależnie od tego, jakie filmy preferujemy: komedie czy dramaty, horrory czy bajki Disneya, oglądając je na tym telewizorze, zawsze będziemy zadowoleni.

Podsumowując, SONY KDL-37EX720 jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kibiców, dla których z pewnością nie zabraknie emocji sportowych i dla wszystkich miłośników kina. SONY KDL-37EX720 łączy w sobie wszystko, co jest potrzebne do idealnego odbioru i przeniesienia się w świat telewizji, filmów, imprez sportowych etc.