Kolumny do mieszkania AMTECH SSAT5000B1HP

Chyba każdy lubi w pewnym momencie podgłośnić fragment swojej ulubionej piosenki. Niestety nie zawsze ma się takie możliwości, a w większości przypadków po prostu brakuje odpowiedniego sprzętu.  Kolumna AMTECH SSAT5000B1HP jest rozwiązaniem tego problemu.

90 cm wysokości; 21 cm szerokości; 24 cm głębokości; 7,6 kg wagi oraz czarny kolor sprawiają, że kolumny AMTECH SSAT5000B1HP są swego rodzaju ‘powrotem do korzeni’. Do czystego brzmienia zarówno w wysokich, jak i niskich tonach i z przyjemnym basem.

Impreza tylko z AMTECH SSAT5000B1HP

Moc 180 W, pasmo przenoszenia w przedziale 55-20000 Hz oraz skuteczność 90 dB/W/m, jakie posiada kolumna AMTECH SSAT5000B1HP, jest wystarczająca do zorganizowania odpowiedniej imprezy okolicznościowej, prywatki, rocznicy, urodzin, a przede wszystkim codziennego korzystania z zasobów audio.

Cena zestawu przedstawia się bardzo atrakcyjnie zważywszy na parametry techniczne, jakie oferuje. Kolumny AMTECH SSAT5000B1HP dodatkowo posiadają roczną gwarancję producenta, chociaż jest to sprzęt z niezniszcalnej półki i producent spokojnie mógł się pokusić o 10-letnią gwarancję na membrany.

Kolumna AMTECH SSAT5000B1HP to doskonała czystość dźwięku i przede wszystkim… moc! Moc, której czasem każdy potrzebuje. Moc, która potrafi naładować człowieka pozytywną energią na cały dzień. Pamiętajmy o najważniejszej zasadzie – sąsiad wcale nie musi lubić naszej muzyki.