Sony Bravia 40hx750 – najtaniej i najlepiej na święta

telewizor sony bravia 40hx750

Szczególnie przed świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem przychodzi czas, gdy zastanawiamy się nad wyborem nowych sprzętów do wyposażenia domu. Warto wziąć pod uwagę telewizor SONY KDL40HX750, który zintensyfikuje doznania wszystkich zmysłów podczas rozrywki przed telewizorem. SONY KDL40HX750 wyposażony został w najwyższej jakości ekran LED o przekątnej 40 cali wyświetlający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080p przy odświeżaniu 200 Hz. Predefiniowane tryby obrazu umożliwiają perfekcyjny dobór parametrów. Marka SONY jest gwarancją ostrych krawędzi obrazu dzięki X-Reality, fascynującej gamie barw i kontrastów, a także idealnej jakości bez względu na kąt patrzenia.

Nowy wymiar dźwięku i obrazu z Sony Bravia 40hx750

Głośniki o mocy wyjściowej 20 W wraz z technologią nagłaśniania oferują przejmujący dźwięk stereofoniczny. Kino akcji zyskuje nowy wymiar dzięki technologii Motionflow XR 400 Hz eliminującej smużenie. W SONY KDL40HX750 technologia 3D również wchodzi na wyższy poziom, oferując wysokiej jakości naturalny obraz. Dzięki zewnętrznemu dyskowi nie przegapisz żadnego programu – wystarczy, że go nagrasz i obejrzysz w wybranym przez siebie momencie. To się nazywa wolność wyboru!

Doskonale wiemy, że lubisz wszechstronne gadżety, na których dodatkowo możesz oszczędzać energię! Pamięta o tym również SONY. Platforma SONY KDL40HX750 dzięki Widgetom Bravia może być łatwo i przyjemnie wykorzystywana nie tylko w celach rozrywkowych, ale i w trakcie nauki czy pracy. Jednym kliknięciem przechodzisz do wirtualnego świata SONY Entertainment Network i korzystasz z nieskończonej ilości filmów przesyłanych strumieniowo, a także muzyki, programów telewizyjnych i serwisów społecznościowych. Pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób SONY KDL40HX750 oszczędza energię. Dzieje się to dzięki funkcji krawędziowego przyciemniania LED dostosowującego poziom podświetlenia do sceny i tym samym wzbogacającego rozrywkę w eko-funkcjonalność.

Dobry pomysł na świąteczny prezent

Nie ukrywajmy, wszyscy myślimy o świętach. Także warto pomyśleć już teraz o  telewizorze SONY KDL40HX750 w aspekcie prezentu dla siebie, najbliższych i dla naszego domu. Niezależnie od tego, czy wybierzemy film „Kevin sam w domu” czy „Grinch: świąt nie będzie”, dostarczymy sobie i najbliższym przyjemnych oraz wyjątkowych chwil na najwyższym poziomie zaawansowania technologicznego. Sprawdź naszą promocję.