Telewizor Sony W75C- przejrzysta forma

Poznaj nową jakość z Sony W75C

Seria telewizorów Sony W75C została zaprezentowana użytkownikom na tegorocznych targach CES 2015. Jest to jeden z telewizorów będących w szóstce propozycji urządzeń z wykorzystaniem systemu Android.

Full HD w nowym wydaniu

Marka Sony walczy od lat z tańszymi propozycjami urządzeń TV od LG oraz Samsunga. Dlatego w tym roku, chociaż nie zobaczyliśmy niczego rewolucyjnego na targach CES 2015, naszym oczom ukazano wiele zapierających dech w piersiach urządzeń (zwłaszcza wśród telewizorów). Jednym z interesujących modeli, który powinien rozpatrzyć każdy kupujący, jest oczywiście Sony W75C. To telewizor obsługujący w dalszym ciągu technologię Full HD czyli 1080p, jednak wykorzystuje on zupełnie nowy system operacyjny. Znany większości osób Android zadebiutuje w zupełnie nowej gałęzi urządzeń.

Android TV – krok naprzód?

Chociaż Smart TV jawi się jako powszedniejący element nowych telewizorów LED oraz 3D, to jednak Sony jest w stanie zaproponować zupełnie nowe rozwiązania. W modelu W75C zobaczymy zatem system Android, który w opinii producenta zagwarantuje nam znakomitą rozrywkę, inteligentne wyszukiwanie informacji oraz wszystkie możliwości rozrywkowe naszych smartfonów na dużym ekranie telewizora.

Dowiedz się więcej nie tylko o Sony W75C

Jeżeli nadal jesteś głodny informacji na temat nowości w branży RTV, sprawdź koniecznie nasz blog. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad, które pomogą Ci w trakcie zakupów. Odwiedź również stronę internetową MatrixMedia i przekonaj się, że mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.