Zegarek GARMIN Forerunner 620 HR (czarno-niebieski)

Na każdą pogodę

Model zegarek GARMIN Forerunner 620 HR czarno-niebieski to doskonała propozycja zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem jak i profesjonalnych biegaczy, maratończyków. Chociaż bieganie jest naturalną czynnością dla każdego z nas, badania pokazują, że wykorzystywanie prostych akcesoriów takich jak obuwie w odpowiedniej technologii oraz ubrania z odpowiedniego materiału, znacznie usprawniają trening i pozwalają nam wykorzystywać 100% naszych możliwości.

Wszystko pod kontrolą z GARMIN Forerunner 620 HR

Stosując nowoczesne rozwiązania w urządzeniu prostym, eleganckim i mieszczącym się na nadgarstku z łatwością zmierzysz swoje codzienne osiągnięcia. Możliwości zegarka GARMIN Forerunner 620 HR, czarno-niebieski, to między innymi:

  • czujnik tętna;
  • obsługa GPS;
  • czujnik prędkości;
  • możliwość śledzenia dystansu oraz swoich osobistych rekordów.

Urządzenie posiada również 5 klasę wodoszczelności ATM, a to wszystko w niewielkich rozmiarach 45 x 45 x 12,5 mm i wadze 43,6 g. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu usprawnisz swój codzienny trening i pobijesz nowe rekordy. Mierzenie tętna pomaga prowadzić rejestr monitorujący wzrosty i znaczące zmiany w jego obrębie. Przekonaj się, że urządzenie GARMIN Forerunner 620 HR jest rozwiązaniem dla Ciebie. Wielu doświadczonych sportowców coraz częściej sięga po rozwiązania takie jak inteligentny zegarek. Sprawdź naszą ofertę nawigacji sprecyzowanej do różnego rodzaju treningu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.