Cybernetyczny sportowiec od GARMIN

Prawdziwi biegacze używają GARMIN

Na każdą pogodę

W Internecie możemy znaleźć wiele ciekawych pomocy, które doskonale sprawdzą się podczas treningu fizycznego. Popularne serwisy sprzedażowe oferują nam produkty, z których stworzymy w naszym domowym zaciszu własną siłownię lub salę fitness. Ponadto na rynku mamy ogromną pulę produktów dla treningu kondycyjnego. Jak w tym ogromie możliwości plasują się nawigacje do biegania?

Mały komputer

Bieganie w swej długiej i szlachetnej tradycji doczekało się licznych gadżetów. Każdy sportowiec doceni użycie koszulki oraz spodni zrobionych ze specjalnego elastycznego materiału, który pozwala skórze oddychać oraz doskonale wchłania pot. Jednak czy w czynności tak prostej i naturalnej jak bieganie jest miejsce dla elektronicznych dodatków? A i owszem.  Doskonałym przykładem jest właśnie nawigacja taka jak zegarek GARMIN Forerunner 620 HR czarno-niebieski. To niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala monitorować podstawowe aspekty jak tętno lub temperaturę ciała oraz dystans, jaki przebiegliśmy. Model zegarka do biegania GARMIN Forerunner 305 został wyposażony w specjalny czujnik, który pozwala nam również monitorować przebyty dystans w czasie jazdy na rowerze.

Do każdej aktywności

Zegarki do bieganie znajdują coraz więcej uznania wśród profesjonalnych biegaczy czy maratończyków, ale także osób, które aktywnie dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Wiele modeli zostało wyposażonych w specjalną obudowę zapewniającą wysoką klasę wodoszczelności. Nie musimy więc martwić się o przypadkowe zalanie. Możemy również po udanym treningu zażywać kąpieli, nie martwiąc się o zegarek.

Więcej możliwości z GARMIN

Dzięki rozwiązaniom takim jak zegarek GARMIN Forerunner 620 HR czarno-niebieski możemy rozwijać możliwości naszego ciała, stale monitorując nawet najdrobniejszy aspekt, np. prawidłowe tętno. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór modeli od firmy GARMIN, które cieszą się największa popularnością. Cena specjalnych zegarków do biegania waha się w granicach 390zł-1500 zł. Nie zwlekaj i poznaj ofertę produktową sklepu MatrixMedia. Przekonaj się, że u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.