Gramofon SONY PS-LX300USB

Poznaj nową jakość dzwięku z Sony CMT- SBT300W

Jakość w przystępnej cenie

Gramofon Sony PS-LX300USB to urządzenie, które wzbudzi sentymentalne uczucia u niejednego słuchacza. Na rynku gramofonów, które przeżywają renesans, możemy znaleźć wiele pozycji w bardzo przystępnych i atrakcyjnych cenach. Za kwotę od 500 do 1000 zł kupimy urządzenie, które doskonale nada się do słuchania muzyki z winylowych płyt. Nie trzeba obecnie korzystać z bardzo wyrafinowanego sprzętu, by cieszyć się muzyką z czarnych krążków.

O SONY PS-LX300USB

Gramofon SONY PS-LX300USB jest dostępny na rynku w wyjątkowo przystępnej cenie, w której zawiera się sprzęt wraz z dodatkowym oprogramowaniem. Urządzenie oferuje bardzo wysoki komfort użytkowania. Model  SONY PS-LX300USB posiada ramię sterowane automatycznie oraz funkcję obrotów talerza. Jako dodatek w pudełku z gramofonem znajdziemy dołączone oprogramowanie od firmy Sony, czyli Sound Forge Audio Studio. Jest to aplikacja doceniana przez zapalonych audiofilów jak również półprofesjonalnych odbiorców edycji cyfrowej obróbki dźwięku. Dzięki niej zgramy utwory z czarnego krążka do formatu mp3 oraz poprawimy analogową jakość fonii.

Podsumowanie

Podsumowując, SONY PS-LX300USB jest doskonałym wyborem do użytku domowego. Dzięki możliwości podpięcia do komputera otrzymujemy sprzęt, który pomoże nam wydobyć świetne analogowe brzmienia z dalej popularnych czarnych płyt. Sprawdź ofertę MatrixMedia i dowiedz się więcej o proponowanych przez nas urządzeniach muzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.