Zestaw zintegrowany w kuchni kompaktowej

zestaw zintegrowany

Aktualizacja 2017
Dlaczego warto wybrać zestaw zintegrowany w kuchni kompaktowej – Sposób na małą kuchnię? Marzeniem każdego z nas jest posiadanie dużego domu, w którym zaaranżowanie przestrzeni zależy wyłącznie od naszej kreatywności i wizji. Jednak dla większości umeblowanie mieszkania wiąże się z długo rozważanymi planami zagospodarowania pomieszczenia w ten sposób, by znalazło się miejsce na wszystkie potrzebne sprzęty. Szczególnie w łazience i kuchni, wtedy też potrzebna jest tzw. kuchnia kompaktowa.

Umeblowanie mieszkania

Zaplanowanie mebli i sprzętów RTV w salonie czy sypialni nie jest już takie skomplikowane, a nawet wiąże się z dużą dawką przyjemności podczas przeglądania katalogów oraz magazynów wnętrzarskich. Jednak z aranżacją przestrzeni w kuchni i łazience jest zasadniczo odmiennie. Są to pomieszczenia, które mają służyć nam swoją funkcjonalnością i praktycznością. Oczywiście z uwzględnieniem walorów estetycznych, które jednak pozostają na dalszym planie. Pozostaje pytanie, co zrobić w sytuacji, gdy nasza kuchnia jest niewielkich rozmiarów?

meble do zbudowy

Zestaw zintegrowany w kuchni kompaktowej – Sposób na małą kuchnię

Czy kupować sprzęt AGD wolnostojący? Zabudować? Czy zrezygnować z pewnych sprzętów, które uważamy za niekoniecznie potrzebne? Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie zestawów zintegrowanych do kuchni, które łączą w sobie praktyczność i ergonomiczność. Tym właśnie charakteryzuje się kuchnia kompaktowa. Zestawy zintegrowane mogą łączyć różne urządzenia. Najbardziej popularne są te składające się z kuchenki gazowej, piekarnika i zmywarki do naczyń. Wariant taki może być wzbogacony o okap kuchenny. Inny, bardzo powszechny zestaw zintegrowany do kuchni to połączenie aż pięciu elementów: szafki, zlewozmywaka, chłodziarko-zamrażalki i płyty grzejnej. Rozwiązanie, jakim są zestawy zintegrowane, szczególnie sprawdzi się dla tych, którzy posiadają małą kuchnię, a przy tym chcą zaoszczędzić pieniądze. Dzięki tym kompaktowym urządzeniom zaaranżujemy przestrzeń, dostosowując zestaw zintegrowany do jej rozmiarów

Zestawy Gorenje

Zestawy Gorenje: GORENJE MK 100S-R (prawy) i GORENJE MK 100S-L (lewy) nadają się dla miłośników kulinarnych eksperymentów, którzy cenią dostęp do wielofunkcyjnych urządzeń. Są to minibloki kuchenne o wymiarach 100×89,5×60 cm składające się z płyty grzejnej, chłodziarko-zamrażarki, zlewozmywaka oraz uniwersalnej szafki. Płyta grzejna posiada dwa szybkogrzejne pola o mocach 2000 i 1500 W, a chłodziarka została zaopatrzona w osobny segment dla lodówki o pojemności 123l i zamrażarki na 17l. Zlewozmywak i szafka dostępne są w uniwersalnym kolorze Inox. Zestaw GORENJE MK 100S-R otwierany jest w prawą stronę, natomiast GORENJE MK 100S-L to moduł lewostronny.
Warto przemyśleć zakup zestawu zintegrowanego, szczególnie jeśli powszechnie zyskuje pozytywne opinie użytkowników, a tak jest w przypadku zestawu GORENJE MK 100S-R i GORENJE MK 100S-L, które sprawią, że kuchnia stanie się naprawdę kompaktowa.
jaki piekarnik do zabudowy wybrać?

Sprzęt AGD

Planujesz generalny remont kuchni? Warto pójść za ciosem i wymienić sprzęt codziennego użytku: piekarnik, zmywarkę, lodówkę, kuchenkę podczas przeprowadzania zmian. Coraz popularniejsze stają się meble do zabudowy. Pozwalają one na utrzymanie w kuchni jednego stylu, klimatu i porządku. Ich montaż jest bardzo prosty. Wybór piekarników, zmywarek i lodówek pod zabudowę w Matrix Media jest duży, zatem każdy wybierze coś, co odpowiada jego potrzebom.

Zobacz inne meble do zabudowy w Matrix Media

Zapisz