Amplituner SONY STR-DN1060 – Last Christmas nigdy nie brzmiało tak dobrze

SONY STR-DN1060

Fani świątecznych przebojów nie mogą się już pewnie doczekać, kiedy w ich domu pierwszy raz w tym roku zabrzmi Last Christmas. Aby ten i wszystkie inne utwory brzmiały dobrze należy zapatrzyć się w odpowiedni sprzęt grający. Amplituner SONY STR-DN1060 – opinie i dane.

Jeżeli interesuje Cię wyłącznie najwyższa jakość dźwięku warto zainwestować w bardziej profesjonalny sprzęt niż kina domowe oferowane w gotowych zestawach. Skomponowany przez nas system nagłośnienia będzie zawsze lepiej brzmiał w naszym wnętrzu, pod które został dobrany, niż randomowa kombinacja głośników z amplitunerem w gotowym zestawie.

Parametry techniczne

Wybierając sprzęt należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne – w jakim systemie może pracować, jakie posiada dekodery dźwięku, jakość obrazu i moc wyjściową.

SONY STR-DN1060

SONY STR-DN1060 to dobra podstawa do zbudowania własnego, profesjonalnego zestawu kina domowego. Dzięki sporej mocy wyjściowej – 7x165W – mamy spore pole manewru jeśli chodzi o możliwość podłączenia głośników, a co za tym idzie, możemy idealnie spersonalizować własny zestaw.

Dekodery dźwięku DTS Master Audio,Dolby True Hd i Dolby Digital Plus sprawiają, ze brzmienie zestawu jest czyste, wyraźne i niemal aksamitnie gładkie – bez niepotrzebnych szumów i zakłóceń. Możliwość podłączenia dwóch potężnych subwooferów pozwoli cieszyć się perfekcyjnymi niskimi tonami, a 7 kanałów zapewni odpowiednia oprawę tonów średnich i wysokich.

Dobra jakość

Wbudowane radio pozwala wyszukać do 60 stacji, a standardowa antena zapewnia odpowiednią jakość odbioru.

Amplituner zapewnia także doskonałą jakość obrazu 4K UltraHD, która dzięki nowoczesnym złączom HDMI pozwoli nam cieszyć się nie tylko dźwiękiem, ale także efektem wizualnym.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, gdzie można nabyć odpowiedni amplituner, który podkreśli walory słuchanej muzyki i pozwoli dokładnie dostroić brzmienie do naszego gustu muzycznego.

Sprawdź naszą ofertę – Amplituner SONY STR-DN1060!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.