Aparat SONY DSC-RX10 – aparat kompaktowy dla każdego

najlepsze amatorskie lustrzanki

Wydaje się, że aparaty kompaktowe odchodzą w cień ustępując profesjonalnym urządzeniom do robienia zdjęć i telefonom komórkowym o coraz lepszych specyfikacjach. A co jeżeli pojawia się sprzęt o wyjątkowo wysokiej jakości taki jak aparat SONY DSC-RX10? Opinie w internecie skłaniają ku przekonaniu, że urządzenie to w niczym nie ustępuje lustrzankom. Czy faktycznie tak jest? Przekonajmy się!

SONY DSC-RX10 – zalety aparatu

Co składa się na największe zalety aparatu kompaktowego SONY DSC-RX10? Oprócz niezwykłej łatwej obsługi, dzięki której aparat obsłuży nawet niedoświadczony fotograf, są to:

  • Zoom 8,3x – aparat kompaktowy SONY umożliwia zrobienie zdjęć szerokokątnych przy dużym zbliżeniu bez konieczności wymieniania obiektywu. Sprawia to, że możesz dowolnie wykadrować zdjęcie tak, by uzyskać jak najlepszy efekt.
  • Rozdzielczość 20,2 MP – smartfony rzadko kiedy osiągają rozdzielczość powyżej 8 megapikseli. Zastosowanie 20,2 megapiksela daje więcej możliwości kadrowania zdjęć i zapewnia wysoką szczegółowość zarówno na odbitkach, jak i podczas wyświetlania fotografii na telewizorach Full HD lub 4k.
  • Procesor obrazu BIONZ X i matryca Exmor R – zastosowane technologie zapewniają redukcję szumu w przypadku wykonywania zdjęć w słabszych warunkach oświetleniowych, a do tego doskonale odwzorowuje kolory. Dzięki temu zdjęcia nie trącą nic ze swoją szczegółowości.
  • ACV HD 1080p60 – aparat kompaktowy Sony DSC-RX10 umożliwia tworzenie filmów w rozdzielczości 1080p (1920×1080 pikseli) przy niezwykłej płynności na poziomie 60 klatek na sekundę. Za pomocą urządzenia możesz kręcić profesjonalne materiały filmowe!
  • Optical SteadyShot – to system stabilizacji obrazu, który automatycznie koryguje wszystkie skoki obrazu wynikające z nagrywania filmów czy robienia zdjęć z ręki. Nie będziesz musiał już więcej zmagać się z rozmazanym czy trzęsącym się materiałem.
  • Sweep Panorama – aparat kompaktowy umożliwia robienie zdjęć panoramicznych. Wystarczy, że uruchomisz tryb Panorama i zaczniesz przesuwać aparat, a ten automatycznie połączy serię ujęć w jeden panoramiczny obraz.

Szybkie i proste udostępnianie zdjęć

Nabywając aparat SONY DSC-RX10 nie musisz męczyć się z kablami w celu pokazania swoich zdjęć znajomym. W urządzeniu zastosowano technologię NFC, dzięki której w szybki i łatwy sposób udostępnisz bezprzewodowo zdjęcia lub filmy. Wsparcie Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe przesyłanie zdjęć na telefon lub telewizor, a także zdalne sterowanie aparatem za pomocą smartfona z systemem Android.

Zastanawiasz się nad kupnem aparatu kompaktowego, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania?

Sprawdź naszą ofertę aparatów kompaktowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.