Aparat SONY DSC-RX10 – aparat kompaktowy dla każdego

najlepsze amatorskie lustrzanki

Wydaje się, że aparaty kompaktowe odchodzą w cień ustępując profesjonalnym urządzeniom do robienia zdjęć i telefonom komórkowym o coraz lepszych specyfikacjach. A co jeżeli pojawia się sprzęt o wyjątkowo wysokiej jakości taki jak aparat SONY DSC-RX10? Opinie w internecie skłaniają ku przekonaniu, że urządzenie to w niczym nie ustępuje lustrzankom. Czy faktycznie tak jest? Przekonajmy się!

SONY DSC-RX10 – zalety aparatu

Co składa się na największe zalety aparatu kompaktowego SONY DSC-RX10? Oprócz niezwykłej łatwej obsługi, dzięki której aparat obsłuży nawet niedoświadczony fotograf, są to:

  • Zoom 8,3x – aparat kompaktowy SONY umożliwia zrobienie zdjęć szerokokątnych przy dużym zbliżeniu bez konieczności wymieniania obiektywu. Sprawia to, że możesz dowolnie wykadrować zdjęcie tak, by uzyskać jak najlepszy efekt.
  • Rozdzielczość 20,2 MP – smartfony rzadko kiedy osiągają rozdzielczość powyżej 8 megapikseli. Zastosowanie 20,2 megapiksela daje więcej możliwości kadrowania zdjęć i zapewnia wysoką szczegółowość zarówno na odbitkach, jak i podczas wyświetlania fotografii na telewizorach Full HD lub 4k.
  • Procesor obrazu BIONZ X i matryca Exmor R – zastosowane technologie zapewniają redukcję szumu w przypadku wykonywania zdjęć w słabszych warunkach oświetleniowych, a do tego doskonale odwzorowuje kolory. Dzięki temu zdjęcia nie trącą nic ze swoją szczegółowości.
  • ACV HD 1080p60 – aparat kompaktowy Sony DSC-RX10 umożliwia tworzenie filmów w rozdzielczości 1080p (1920×1080 pikseli) przy niezwykłej płynności na poziomie 60 klatek na sekundę. Za pomocą urządzenia możesz kręcić profesjonalne materiały filmowe!
  • Optical SteadyShot – to system stabilizacji obrazu, który automatycznie koryguje wszystkie skoki obrazu wynikające z nagrywania filmów czy robienia zdjęć z ręki. Nie będziesz musiał już więcej zmagać się z rozmazanym czy trzęsącym się materiałem.
  • Sweep Panorama – aparat kompaktowy umożliwia robienie zdjęć panoramicznych. Wystarczy, że uruchomisz tryb Panorama i zaczniesz przesuwać aparat, a ten automatycznie połączy serię ujęć w jeden panoramiczny obraz.

Szybkie i proste udostępnianie zdjęć

Nabywając aparat SONY DSC-RX10 nie musisz męczyć się z kablami w celu pokazania swoich zdjęć znajomym. W urządzeniu zastosowano technologię NFC, dzięki której w szybki i łatwy sposób udostępnisz bezprzewodowo zdjęcia lub filmy. Wsparcie Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe przesyłanie zdjęć na telefon lub telewizor, a także zdalne sterowanie aparatem za pomocą smartfona z systemem Android.

Zastanawiasz się nad kupnem aparatu kompaktowego, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania?

Sprawdź naszą ofertę aparatów kompaktowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *