Apple TV – zmień jakość swojej telewizji!

Apple TV - zalety

Kiedy w 2007 wyszła pierwsza generacja Apple TV nikt nie przypuszczał, że telewizja, której działanie opierać się ma w całości na strumieniowaniu zasobów w internecie, ma przyszłość. Niemal dekadę później w czasach, gdy Netflix dotarł do Polski, nikogo ten pomysł już nie dziwi. Apple w tym czasie dalej kontynuuje swój projekt, dzięki czemu możemy dziś kupić czwartą generację tych urządzeń.

Funkcjonalność Apple TV

Apple TV posiada wiele różnych funkcjonalności, dzięki którym faktycznie można uznać to urządzenie za telewizję nowej generacji.

 • Możliwość korzystania z zasobów iTunes Store

  W sklepie iTunes możesz znaleźć swoje ulubione filmy i seriale, które jesteś w stanie szybko włączyć na swoim telewizorze HD.

 • Możliwość oglądania materiałów z sieci Netflix, YouTube i Vimeo

  Apple TV umożliwia również korzystanie z zewnętrznych aplikacji takich jak Netflix, YouTube i Vimeo. Dzięki temu – nie wstając z kanapy – możesz oglądać swoje ulubione filmy, seriale i materiały videoblogerów.

 • Obsługa AirPlay

  Dzięki tej usłudze możesz strumieniować zdjęcia i inne treści multimedialne z iPhone’a, iPada, komputera Mac lub innego urządzenia, napędzanego systemami iOS lub OS X.

 • Obsługa Apple Music

  Chcesz posłuchać ulubionej muzyki? Apple Music umożliwia strumieniowanie albumów muzycznych zarówno tych, na które masz akurat ochotę, jak i również podpasowanych pod Twój gust muzyczny.

 • Obsługa gier i aplikacji z App Store

  Jeszcze kilka lat temu zadowalaliśmy się na naszych telefonach prostym „Snake’iem”. Dziś nie ma problemu, by uruchomić na nich takie tytuły jak GTA, Carmageddon czy Max Payne, które jeszcze kilka lat temu były uznawane za technologiczną rewolucję na komputerach.

 • Obsługa asystenta głosowego Siri

  Siri była swego czasu jedną z największych rewolucji pośród wszystkich innowacji Apple’a. Asystent głosowy wysłucha Twoje każde pytanie. Marzą Ci się filmy z lat 50 z konkretnym aktorem? A może chcesz posłuchać jazzu nowoczesnego? Wystarczy poprosić o to Siri. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzenie wykonywało Twoje rozkazy również w trakcie odtwarzania multimediów.

 • Możliwość kontroli Apple TV nowoczesnym pilotem Apple Remote

  Pilot zdalnego sterowania współpracuje z Apple TV za pomocą sygnału podczerwieni. Co więcej, można nim obsługiwać również inne urządzenia firmy takie jak iMac czy MacBook.

Apple TV potrafi zmienić Twój telewizor w centrum multimedialne. Jeżeli nie masz wieży do odtwarzania muzyki lub konsoli do gier, nic trudnego: wszystkie ich cechy posiada w sobie Apple TV.

Marzysz o zakupie urządzeń z firmy Apple?

Sprawdź ofertę !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.