Chłodziarka Miele K 14827

Electrolux EC2233AOW1

Chłodziarko-zamrażarka jest jednym z najważniejszych urządzeń w domu, bowiem chroni i przedłuża świeżość przechowywanych w niej artykułów spożywczych. Przedstawiamy Państwu innowacyjną chłodziarkę side Miele K 14827 SD edcs-1 o klasie energetycznej A++.

Dobra lodówka czyli jaka?

Wybierając chłodziarkę, powinniśmy się zastanowić nad: pojemnością, zużyciem energii, wyglądem, kolorem i poziomem hałasu. Chłodziarka Side firmy Miele charakteryzuje się małym zużyciem prądu 0.46 [kWh/rok] oraz niskim poziomem hałasu 40 decybeli. Jest mała, wąska oraz bardzo pojemna. Wybierając chłodziarko-zamrażarkę typu side by side, należy w pierwszym rzędzie sprawdzić ilość miejsca dostępnego w kuchni, pamiętając, że lodówka nie może znajdować się w miejscu bezpośrednio oświetlonym przez promienie słońca oraz powinna stać z dala od takich urządzeń jak kuchenka, kaloryfer, piecyk czy podgrzewacz wody.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o MIELE Side K 14827?

Wymiary opisywanej tu chłodziarko-zamrażalki wyglądają następująco: ·

Wysokość- 185 cm
Szerokość- 63 cm
Głębokość- 60 cm

Chłodziarko firmy Miele – Side K 14827 o pojemności 241 litrów posiada 5 szklanych półek na butelki ze szklanej pokrywy, 3 komory niskich temperatur oraz 4 balkoniki na drzwiach. Natomiast zamrażalka ma aż 103 litry pojemności. Dzięki regulacji półek możesz dopasować ją do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *