Chłodziarka Miele K 14827

Electrolux EC2233AOW1

Chłodziarko-zamrażarka jest jednym z najważniejszych urządzeń w domu, bowiem chroni i przedłuża świeżość przechowywanych w niej artykułów spożywczych. Przedstawiamy Państwu innowacyjną chłodziarkę side Miele K 14827 SD edcs-1 o klasie energetycznej A++.

Dobra lodówka czyli jaka?

Wybierając chłodziarkę, powinniśmy się zastanowić nad: pojemnością, zużyciem energii, wyglądem, kolorem i poziomem hałasu. Chłodziarka Side firmy Miele charakteryzuje się małym zużyciem prądu 0.46 [kWh/rok] oraz niskim poziomem hałasu 40 decybeli. Jest mała, wąska oraz bardzo pojemna. Wybierając chłodziarko-zamrażarkę typu side by side, należy w pierwszym rzędzie sprawdzić ilość miejsca dostępnego w kuchni, pamiętając, że lodówka nie może znajdować się w miejscu bezpośrednio oświetlonym przez promienie słońca oraz powinna stać z dala od takich urządzeń jak kuchenka, kaloryfer, piecyk czy podgrzewacz wody.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o MIELE Side K 14827?

Wymiary opisywanej tu chłodziarko-zamrażalki wyglądają następująco: ·

Wysokość- 185 cm
Szerokość- 63 cm
Głębokość- 60 cm

Chłodziarko firmy Miele – Side K 14827 o pojemności 241 litrów posiada 5 szklanych półek na butelki ze szklanej pokrywy, 3 komory niskich temperatur oraz 4 balkoniki na drzwiach. Natomiast zamrażalka ma aż 103 litry pojemności. Dzięki regulacji półek możesz dopasować ją do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.