Dobry ekspres do kawy – co można z niego wyparzyć?

najlepszy ekspres do kawy

Dobry ekspres do kawy to urządzenie, które znajdzie uznanie pośród zwolenników picia tego napoju, którego niezwykły smak może przeciągnąć na swoją stronę także miłośników herbaty. W dzisiejszych czasach cenimy bardziej intymność domowego zacisza niż kawiarnię, dlatego każdy smakosz będzie uszczęśliwiony, mogąc parzyć kawę w kuchni. Dobry ekspres do kawy ulokowany we własnym domu pozwoli sporządzić różnorodne rodzaje kaw od latte maccahiato po ristretto. Za pomocą odpowiedniej technologii sprawi, że przyrządzenie tego napoju będzie bezstresowe i sterylne. Jeżeli chodzi o sam sprzęt, warto zwrócić uwagę na poniższe propozycje.

Ekspres do kawy Miele CM 6100 czy NIVONA CafeRomatica 767?

Ekspres do kawy Miele CM 6100 posiada wiele funkcji. Ciśnienie ekspresu liczy 15 bar, w efekcie czego możliwe jest przygotowanie różnorodnych kaw takich jak cappuccino, latte macchiato czy caffe latte espresso. Dzięki wykorzystaniu technologii One Touch obsługa urządzenia jest niezwykle prosta.

NIVONA CafeRomatica 767 to z całą pewnością dobry ekspres do kawy wyposażony w filtr wody Claris. Ciśnienie ekspresu wynosi 15 bar, co sprawia, że kawa jest tak niezwykle aromatyczna. Ponadto urządzenie posiada wskaźnik konieczności wymiany filtra jak i odkamieniania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.