Czego spodziewać się po nowym Huawei P10

huawei p10

23 marca na Polski rynek wszedł kolejny smartfon firmy Huawei. Mowa tutaj o ich flagowym produkcie – modelu P10. Dowiedz się czy w tworzeniu tego urządzenia wykorzystano jakieś innowacyjne rozwiązania i czy warto inwestować w ten produkt. Czego spodziewać się po nowym Huawei P10? Sprawdzamy!

Rozwinięcie Huawei P10

W istniejących już recenzjach nowego smartfonu marki Huawei pojawia się wiele opinii, iż jest on łudząco podobny do swojego poprzednika. Na pierwszy rzut oka z pewnością, ale już w wyglądzie nastąpiło kilka drobnych zmian. Na początek należy wspomnieć o przesunięciu miejsca czytnika linii papilarnych. Został on przeniesiony z tyłu telefonu na jego przód. Takie rozwiązanie wykorzystały już wcześniej firmy Samsung oraz Apple. Czujnik jest bardzo precyzyjny i działa bez zarzutu. Zmienił się także nieco kształt telefonu. Jest on bardziej obły, a ekran nieco pomniejszono. Dobrze widzicie! P10 miał 5,2 cala, a jego następca ma 5,1’. Zmienił się również tył telefonu. Nowy model jest matowy.

 

Aparaty Leica

Liczba mnoga została użyta nieprzypadkowo. W nowym smartfonie znajdziemy innowacyjny, podwójny aparat, który powstał przy współpracy z firmą Leica. Od pewnego czasu producenci smartfonów stawiają na ulepszenia aparatów. Niemal wszyscy robią zdjęcia podręcznym urządzeniem, więc wymagana jest ich dobra jakość. Jeden aparat pozwala na tworzenie fotografii w kolorze, drugi – czarno-białych. Nie musimy martwić się o rozmazany obraz, niedoświetlenie czy nienaturalne barwy. Przy pomocy P10 uzyskamy naprawdę ładne, wyraźne zdjęcia, które uchwycą wszelkie szczegóły. Dodatkowo wprowadzono efekt rozmytego tła i podwójny zoom hybrydowy w trybie makro. Ulepszono także aparat przedni. Wspaniałe zdjęcia możesz tworzyć również nocą. Wykorzystane przez producentów algorytmy pozwalają wydobyć z naszych prac to, co najlepsze. Poznaj algorytmy dynamic illumination, dzięki którym zrobisz idealne selfie.

 

Sprawdź nasze telefony!

Dwie karty sim!

Warto podkreślić, że flagowy produkt Huawei posiada opcję dual sim. Jest to funkcja bardzo użyteczna. Szczególnie dlatego, że druga karta może służyć do korzystania z dodatkowego pakietu internetu. Zamiast umieszczać drugą kartę sim, możemy z wykorzystaniem dodatkowego miejsca poszerzyć pamięć smartfona. Ta opcja cieszy wielu użytkowników. Warto wspomnieć, że ani flagowe produkty Samsunga ani Apple nie posiadają opcji dual sim.

 

Czego spodziewać się po nowym Huawei P10 – szybkie ładowanie

Opcja szybkiego ładowania to fajne rozwiązanie. Szczególnie jeśli w niemal godzinę możemy naładować baterię telefonu w stu procentach. Niestety, oryginalny zestaw posiada klasyczną ładowarkę bez opcji szybkiego ładowania. Jeśli chcemy skorzystać z tej opcji, musimy dokupić odpowiednią ładowarkę.

 

Co znajdziemy w zestawie?

Myślicie, że to wszystko i już niczym Huawei P10 nie może nas zaskoczyć? Do zestawu poza ładowarką i słuchawkami zostały dołączone dwa małe elementy. Jest to folia ochronna fabrycznie przyklejona do ekranu oraz dodatkowa obudowa do smartfonu. To tylko gadżety, ale nie musimy się przejmować, że zniszczymy telefon pierwszego dnia testowania, jeszcze zanim dokupimy potrzebne akcesoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.