Deskorolka Kawasaki KX-PRO – rozwiązanie na miejskie korki?

deskorolka kawasaki

„Powrót do przyszłości” to film, w którym do czynienia mieliśmy deskolotkami. Na to jeszcze trochę za wcześnie, przynajmniej w seryjnej produkcji, jednak elektryczne deskorolki już podbijają serca ludzi na całym świecie. W Polsce możemy przetestować Hoverboard KX-PRO od Kawasaki, która naszym zdaniem idealnie sprawdzi się w czasie miejskich korków, ale sprawi też sporo frajdy wszystkim swoim użytkowników.

Deskorolka idealna na korki, ale nie tylko

Jeśli chcesz dostać się do pracy inaczej niż samochodem lub komunikacją miejską, ale nie masz miejsca na rower, to elektryczna deskorolka jest idealnym rozwiązaniem, by uniknąć korków. Dzięki niej możesz przemknąć szybko po chodniku, a potem wygodnie włożysz ją do swojej szafki w biurze. Okazuje się jednak, że konstruktorzy zadbali o to, by z ich wynalazku można było korzystać w znacznie mniej sprzyjających warunkach.

Kawasaki KX-PRO sprawdzi się również poza miasta. 11 centymetrów przestrzeni pod deskorolka sprawia, że nawet trawiaste podłoże nie stanowi w tym przypadku problemu. Bardzo dobrze spisują się również szerokie, 6,5 calowe koła. Dzięki temu gadżetowi pokonamy również niewielkie wzniesienia. Urządzenie jest bowiem przystosowane do podjazdów, które nie są bardziej strome niż 30 stopni. Nie musimy się również martwić o deszcz lub kurz, ponieważ również na to odporne jest to urządzenie.

Sprawdź nasze elektryczne deskorolki!

Z jaką prędkością pojadę?

Wiele osób jest również zainteresowanych odpowiedzią na pytanie, z jaką prędkością można się poruszać za pomocą Hoverboard KX-PRO? Możemy jeździć z szybkością 15 km/h, co jest całkiem dobrym wynikiem jak na miejskie warunki i potrzebę zachowania ostrożności. Na jednym ładowaniu będziemy w stanie przejechać 20 kilometrów. Po tym czasie czeka nas trzygodzinne ładowanie. Na szczęście akumulatory są wymienne, dzięki czemu nasza deskorolka posłuży nam przez dłuższy czas

Jak sterować elektryczną deskorolką Kawasaki?

W przypadku produktu japońskiego producenta sterowanie odbywa się za pomocą balansu naszego ciała. Dla osób początkujących może to być w pierwszej chwili nieco skomplikowane, jednak już po kilku chwilach można dojść do wprawy. Warto dodać, że elektryczna deskorolka posiada samostabilizację, dzięki czemu cały czas samoczynnie powraca do pionu. Oznacza to, że znacznie łatwiej utrzymać równowagę podczas jazdy.

Deskorolka Kawasaki to nie tylko gadżet, który szybko wyląduje w szafie, ale przede wszystkim świetny sposób na codzienny transport czy wycieczkę po okolicy. Niewielkie rozmiary i niska waga sprawiają, że można ją transportować znacznie łatwiej niż rower.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.