Energooszczędna kuchenka elektryczna

energooszczedna-kuchenka-elektryczna

Aktualizacja 2017
Energooszczędna kuchenka elektryczna pozwoli na przygotowanie domowych specjałów zarówno gotowanych, smażonych jak i pieczonych. Oczywistym faktem jest, że energooszczędna kuchenka elektryczna stanowi niezbędne urządzenie w każdej kuchni. Bo jak by można było przygotować ulubione posiłki bez niej? Warto zwrócić uwagę na to, że oprócz klasy energetycznej równie ważne jest roczne zużycie energii. Te dwa czynniki mogą znacznie przyczynić się do obniżenia wysokości rachunków za prąd, co sprawia, że zaoszczędzone pieniądze można wydać na drobne przyjemności czy też urlopowy relaks.

Zalety kuchenek elektrycznych

Energooszczędna kuchenka elektryczna, która posiada płytę ceramiczną, rozgrzewa się znacznie szybciej w stosunku do innych płyt grzewczych. Kolejnym atutem płyty ceramicznej jest jej łatwość utrzymania w czystości, ponieważ podczas gotowania podgrzewane posiłki nie pryskają. Piekarnik spełnia wiele funkcji. Z pewnością funkcja grilla cieszy się największym uznaniem, gdyż sezon grillowy niestety przypada tylko na czas letni. A oto kilka propozycji, które z całą pewnością zasługują na tytuł energooszczędnej kuchenki elektrycznej.

kuchenka elektrooszędna

Energooszczędna kuchenka elektryczna – wybrane modele

Kuchnia ELECTROLUX EKC54500OW posiada klasę energetyczną A+ oraz płytę ceramiczną. Sam piekarnik został wyposażony w szereg funkcji jak grill, termoobieg czy rozmrażanie. Zastosowanie podwójnej szyby w piekarniku wraz z możliwością wyjmowanych drzwi znacznie ułatwia czyszczenie.

Kuchnia AEG 47035VD-MN posiada klasę energetyczną A. Zastosowanie płyty ceramicznej znacznie ułatwia gotowanie. Proste jest także utrzymanie jej w czystości. Ta energooszczędna kuchenka elektryczna jest sterowana elektroniczne. System informuje m.in. o spadającej temperaturze piekarnika. Sam piekarnik posiada funkcję grilla.

Kuchnia Zanussi ZCV55001WA to elektryczna kuchenka posiadająca klasę energetyczną A. Dzięki wykorzystaniu technologii podwójnych szyb w piekarniku wraz funkcji wyjmowanych drzwi czyszczenie jest znacznie prostsze.

Zobacz inne kuchenki w Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.