Galaxy Tab 4 10.1 SM-T530 – do zabawy i nauki

W dobie urządzeń mobilnych można łatwo zaobserwować, że tablet coraz częściej pojawia się w naszym codziennym życiu. Dzięki dobrze dobranemu urządzeniu z łatwością zobaczymy filmy, zagramy w gry oraz prześledzimy nowinki w internecie, ciesząc się wszelkimi możliwościami interakcji na stronach.

Kiedy zdecydować się na tablet?

 

Do najważniejszych zalet tabletów należy oczywiście ich mobilność. Pod wieloma względami oferują one niemalże te same funkcje i możliwości co zwykłe laptopy, ale, dzięki niewielkim rozmiarom i dotykowemu ekranowi,są o wiele bardziej praktyczne. Z łatwością zabierzemy tablet w każde miejsce – wystarczy zapakować go do plecaka lub torby. Takie sprzęty doskonale sprawdzają się jako narzędzia do gier i wszelkiego rodzaju rozrywek, z kolei najnowsze sprzęty od Sony lub Samsunga mogą śmiało stawać w szranki z najlepszymi laptopami. Przyjrzyjmy się, dla przykładu, takiemu modelowi jak Samsung Galaxy Tab 4 10.1, opartemu o system Android 4.4 KitKat. 10,1 calowy wyświetlacz wykonano z wysokiej jakości tworzywa odpornego na zarysowania i zabrudzenia. Dzięki swoim rozmiarom oraz wiernemu odwzorowaniu kolorów tablet jest doskonałym narzędziem dla graczy i kinomanów oraz wielbicieli zaawansowanych aplikacji.

Tablety, takie jak wspomniany powyżej model Samsunga, oraz flagowce Sony (jak Xperia Z4) to niewątpliwie doskonałe rozwiązania w biznesie, ale i ich wartość rozrywkowa jest ogromna. W najnowszej ofercie sklepu Matrix Media można znaleźć również inny, godny polecenia sprzęt -Samsung Galaxy Tab A 10.1 T580 z pamięcią 16 GB. Urządzenie ma na tyle mocny procesor i dobry aparat fotograficzny, że po prostu trzeba go przetestować!

Tablet Samsunga - polecany przez Matrix Media

 

Zobacz najnowsze tablety w Matrix Media

Czy tablety posiadają wady?

 

Tak – jak chyba wszystkie urządzenia elektroniczne. Nie ma przecież ideałów. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj ceny, które w przypadku większości modeli mogą być dość wysokie. Podobnie zresztą jest w przypadku wszystkich wspomnianych wyżej gier i aplikacji – tablety nie współpracują z żadnymi zewnętrznymi nośnikami danych, źródło stanowi dla nich internet, więc dostęp do pewnych danych może nasz kosztować parę złotych. Na pocieszenie przypominamy o tendencji do stopniowego obniżania cen tabletów. Wynika z dosyć częstego wypuszczania na rynek nowych modeli oferujących wyższy standard, ale też w rosnącej popularności smartfonów. Tablet to niewątpliwie cenne narzędzie, jeśli prowadzimy własną firmę. Przyznajcie się, zdecydowaliście się już na jakiś model?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *