Galaxy Tab 4 10.1 SM-T530 – do zabawy i nauki

W dobie urządzeń mobilnych można łatwo zaobserwować, że tablet coraz częściej pojawia się w naszym codziennym życiu. Dzięki dobrze dobranemu urządzeniu z łatwością zobaczymy filmy, zagramy w gry oraz prześledzimy nowinki w internecie, ciesząc się wszelkimi możliwościami interakcji na stronach.

Kiedy zdecydować się na tablet?

 

Do najważniejszych zalet tabletów należy oczywiście ich mobilność. Pod wieloma względami oferują one niemalże te same funkcje i możliwości co zwykłe laptopy, ale, dzięki niewielkim rozmiarom i dotykowemu ekranowi,są o wiele bardziej praktyczne. Z łatwością zabierzemy tablet w każde miejsce – wystarczy zapakować go do plecaka lub torby. Takie sprzęty doskonale sprawdzają się jako narzędzia do gier i wszelkiego rodzaju rozrywek, z kolei najnowsze sprzęty od Sony lub Samsunga mogą śmiało stawać w szranki z najlepszymi laptopami. Przyjrzyjmy się, dla przykładu, takiemu modelowi jak Samsung Galaxy Tab 4 10.1, opartemu o system Android 4.4 KitKat. 10,1 calowy wyświetlacz wykonano z wysokiej jakości tworzywa odpornego na zarysowania i zabrudzenia. Dzięki swoim rozmiarom oraz wiernemu odwzorowaniu kolorów tablet jest doskonałym narzędziem dla graczy i kinomanów oraz wielbicieli zaawansowanych aplikacji.

Tablety, takie jak wspomniany powyżej model Samsunga, oraz flagowce Sony (jak Xperia Z4) to niewątpliwie doskonałe rozwiązania w biznesie, ale i ich wartość rozrywkowa jest ogromna. W najnowszej ofercie sklepu Matrix Media można znaleźć również inny, godny polecenia sprzęt -Samsung Galaxy Tab A 10.1 T580 z pamięcią 16 GB. Urządzenie ma na tyle mocny procesor i dobry aparat fotograficzny, że po prostu trzeba go przetestować!

Tablet Samsunga - polecany przez Matrix Media

 

Zobacz najnowsze tablety w Matrix Media

Czy tablety posiadają wady?

 

Tak – jak chyba wszystkie urządzenia elektroniczne. Nie ma przecież ideałów. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj ceny, które w przypadku większości modeli mogą być dość wysokie. Podobnie zresztą jest w przypadku wszystkich wspomnianych wyżej gier i aplikacji – tablety nie współpracują z żadnymi zewnętrznymi nośnikami danych, źródło stanowi dla nich internet, więc dostęp do pewnych danych może nasz kosztować parę złotych. Na pocieszenie przypominamy o tendencji do stopniowego obniżania cen tabletów. Wynika z dosyć częstego wypuszczania na rynek nowych modeli oferujących wyższy standard, ale też w rosnącej popularności smartfonów. Tablet to niewątpliwie cenne narzędzie, jeśli prowadzimy własną firmę. Przyznajcie się, zdecydowaliście się już na jakiś model?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.