Najważniejsze zalety tabletów

Co musisz wiedzieć o tabletach?

[AKTUALIZACJA 2017] W dobie urządzeń mobilnych, coraz częściej korzystamy z takich urządzeń jak smartfony i tablety. Dzięki nim, w każdym miejscu i o każdej porze z łatwością zobaczymy filmy, zagramy w gry oraz prześledzimy internet. Trudno sobie odmówić takich przyjemności.

Kiedy zdecydować się na tablet?

Do najważniejszych zalet tabletów należy oczywiście ich mobilność. Pod wieloma względami oferują one niemalże te same funkcje i możliwości co zwykłe laptopy, ale dzięki niewielkim rozmiarom, mogą być o wiele bardziej praktyczne. Z łatwością zabierzemy tablet w każde miejsce, zapakujemy do plecaka lub torby. Tablety doskonale sprawdzają się jako narzędzie do gier i wszelkiej maści rozrywek, a najnowsze sprzęty od znanych wydawców, takich jak Sony lub Samsung, mogą śmiało stawać w szranki z laptopami. Dla przykładu SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 T580 oparty o system Android 6.0 Marshmallow. 10,1 calowy wyświetlacz z wysokiej jakości tworzywa odpornego na zarysowania i zabrudzenia. Dzięki swoim rozmiarom oraz wiernemu odwzorowaniu kolorów SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 T580 jest doskonałym narzędziem dla gier i filmów oraz zaawansowanych aplikacji.
SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 T580
Najnowsze propozycje tabletów, taki jak wspomniany powyżej model Samsunga, oraz najnowsze flagowce Sony takiej jak Xperia Z4 to niewątpliwie doskonałe rozwiązania w biznesie, pracy zdalnej oraz zabawy.

Zobacz tablety w sklepie Matrix Media

Czy tablety posiadają wady

Na pierwszy plan wysuwają się tutaj ceny, które w przypadku większości modeli mogą być dość znaczne. Podobnie zresztą jest w przypadku wszystkich wspomnianych wyżej gier i aplikacji – tablety nie współpracują z żadnymi zewnętrznymi nośnikami danych, przez co jedynym źródłem nowych rzeczy tego typu jest dla nich internet, ale ich ściąganie zawsze jest płatne, przez co dostęp do wszystkich funkcji jakie są nam akurat potrzebne może nas czasami nieco kosztować. Trzeba tutaj jednak uwzględnić tendencję do tanienia tabletów, co wynika z dosyć częstego wypuszczania na rynek nowych modeli oferujących wyższy standard.Tablet to niewątpliwie cenne narzędzie, jeśli prowadzimy własną firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.