Kamera samochodowa Garmin Dash Cam 20 – specyfikacja techniczna

Garmin Dash Cam 20

Firma Garmin jest jedną z najbardziej uznanych marek, produkujących urządzenia nawigacyjne. Szczególnie jej urządzenia są cenione wśród osób uprawiających sport i turystykę. Warto jednak zwrócić uwagę również na asortyment produktów do samochodu takich jak kamera samochodowa Garmin Dash Cam 20. Specyfikacja techniczna urządzenia wskazuje na to, że może być to nieodłączny partner Twoich podróży.

Kamera samochodowa Garmin Dash Cam 20 – specyfikacja techniczna

Kamera samochodowa Garmin Dash 20 z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,3” cechuje się wbudowanym modułem GPS – funkcjonalność ta najbardziej odróżnia to urządzenie od innych tego typu sprzętów na rynku.  Dzięki niej w trakcie rejestracji zapisu audio-video, oprócz przebiegu zdarzeń uzyskujemy również informacje o współrzędnych geograficznych miejsca, w którym dokonaliśmy nagrania. Funkcja ta przydaje się szczególnie podczas ustalania miejsca kolizji, wypadku czy innego rodzaju incydentu na drodze.

Warto jednak zwrócić uwagę na samą jakość wykonywanych filmów: istnieje możliwość nagrywania materiałów w trzech rozdzielczościach: 1080p (Full HD), 720p oraz WVGA (480p). Wyższa rozdzielczość oznacza więcej zajmowanego miejsca na dysku – 4 GB wbudowanej pamięci zapewniają ok. godzinę materiałów w najwyższej rozdzielczości oraz ponad 2 godziny w przypadku 720p. Jednak w łatwy sposób możemy poszerzyć pamięć o kartę microSD z maksymalną pojemnością 32 GB.

Szczególnie ciekawą funkcją kamery samochodowej jest automatyczny system wykrywania zdarzeń – rejestrator uruchamia się w momencie gwałtownego hamowania albo znaczącego obciążenia. Nagranie obejmuje zarówno wydarzenia przed, w trakcie, jak i po wypadku.

Zarejestrowane materiały można obejrzeć zarówno na wyświetlaczu kamery, jak i ekranie monitora czy komputera, korzystając z kabla USB bądź slotu na kartę pamięci microSD.

Zainteresowała Cię specyfikacja techniczna kamery samochodowej Garmin Dash Cam 20< i uważasz, że to sprzęt idealny dla Ciebie? Sprawdź ten produkt w ofercie sklepu MatrixMedia!

Skontaktuj się z nami !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.