God of War III, COD Infinite Warfare, Mafia III – popularne gry na Playstation

god of war popularne gry na play station

Play station z każdą nową edycją staje się coraz bardziej wydajną konsolą, co sprawia, że powstają na nią nie tylko wciągające, ale również niesamowicie wyglądające gry. Rynek tytułów na konsole ciągle się powiększa. Przejrzyjmy kilka najpopularniejszych tytułów.

1. God of War III (Remastered)

 

Tej klasycznej serii chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zremasterowaną wersję przygotowane specjalnie na 10 lecie powstanie pierwszej części. Akcja gry rozgrywa się oczywiście w świecie greckich bogów. Sama fabuła opowiada o wojnach pomiędzy bogami i tytanami, które podsycane są przez głównego bohatera, czyli Kratosa. W zremasterowanej III części otrzymujemy dodatkowe rodzaje magii, a także wiele przydatnych przedmiotów, jak skrzydła Ikara czy Złote Runo./p>

Z całą pewnością podniesiono również inteligencji naszych przeciwników, dzięki czemu będziemy musieli włożyć znacznie więcej wysiłku, by ich pokonać. Warto również zwrócić uwagę, że zremasterowana wersja wygląda znacznie lepiej i wspiera rozdzielczość 1080p.

 

2. Call of Duty: Infinite Warfare

 

Nie dziwi nas, że jedną z popularniejszych gier jest nowo odsłona kultowej strzelanki z serii Call of Duty. Jakie zadanie będziemy mieć tym razem do wykonania w czasie gry? Tym razem ludzkość chce wyruszyć na podbój Układy Słonecznego i tworzy specjalną organizację o nazwie: United Nations Space Alliance. Bardzo szybko jednak powstaje grupa, która przeciwstawia się takim planom. Gracz wciela się w postać Kapitana Reyesa, którego zadaniem jest pokierowanie oddziałem, który ma stłumić działania powstańców sprzeciwiającym się planom inwazji.

 

3. Mafia III

 

Kolejna już część mafijnych porachunków ma znów wiele do zaoferowania swoim fanom. Tym razem wcielamy się w postać weterana wojennego, który po powrocie z Wietnamu dowiaduje się o tym, że jego rodzina została zamordowana. Postanawia znaleźć i odpowiednio ukarać osoby, który są za to odpowiedzialne.

Trzeba przyznać, że twórcy gry postanowili tym razem dać graczom więcej swobody. Podobnie jak w GTA, będziemy mogli sami wybrać, czy chcemy grać zgodnie ze scenariuszem, czy też chcemy się raczej skupić się na szybkiej jeździe samochodem i pojedynkach, które wynikną z naszych indywidualnych planów. Na plus trzeba również zaliczyć fakt, że poprawie uległ mechanizm walki i prowadzenia pojazdów. Możemy również zając się przejmowaniem interesów innych gangsterów w mieście, co dodaje dodatkowy smaczek całej rozgrywce.

 

Sprawdź nasze słuchawki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.