Marcin Held poleca smartfony

held poleca smartfony

Smartfon to podstawowe narzędzie pracy i rozrywki dla większości z nas. Sportowcy również potrzebują wydajnych i praktycznych telefonów, które będą im dobrze służyć każdego dnia. Poprosiliśmy Marcina Helda o to, by wskazał nam telefony, które spełniają jego wymagania. Sprawdźmy, co Marcin Held poleca!

SAMSUNG Galaxy S7 edge

 

Ostatni z flagowców Samsunga to idealne rozwiązanie dla osób, które uprawiają sport. Świadczy o tym przede wszystkim odporność na wodę i kurz. Czytnik linii papilarnych zapewnia bezpieczeństwo danych, które są przechowywane na naszym telefonie

Samsung zastosował tym razem technologię AMOLED, która umożliwiła mu wygięcie ekranu po obu bokach. Dzięki takiemu zakrzywionemu obraz zyskuje znacznie więcej głębi, a sam przedni ekran pozbawiony jest ramek. To jednak nie koniec nowości. Samsung postawił również na wysokiej jakości aparat, w którym zastosowane znacznie większą jasność – F1.7. Pomyślano również o tym, by w przypadku korzystania z przedniego aparatu ekran funkcjonował jako lampa błyskowa, dzięki czemu zrobimy zdjęcie dobrej jakości nawet w nocy.

Na uwagę zasługuje również pojemna bateria 3600 mAh, dzięki której nasze telefon będzie mógł pracować znacznie dłużej. Kolejnym udogodnieniem jest również ładowanie smartfona bezprzewodowo.

 

Smartfon SONY Xperia XZ

 

Sony to firma, która również potrafi pozytywnie zaskoczyć osoby, które charakteryzuje aktywny styl życia. Xperia to nie tylko telefon odporny na zachlapania. Uwagę zwraca przed wszystkim potrójne przetwarzanie obrazu w przypadku wykonywana zdjęć, dzięki czemu telefon jest w stanie dopasować się do zmiennych warunków otoczenia znacznie lepiej i wykonać fotografie lepszej jakości.

W życiu sportowca wszystko toczy się szybko, a chwile, które chce uwiecznić są z całą pewnością pełne dynamizmu. Xperia XZ posiada laserowy czujnik automatycznej ostrości, dzięki któremu jesteśmy w stanie praktycznie zawsze wykonać ostre zdjęcie.

 

Samsung Galaxy J5

 

Ostatni ze smartfonów to przede wszystkim twardziel, który wytrzyma każdy upadek. Nic dziwnego, że również ten model poleca Marcin Held. Jasne soczewka i łatwy dostęp do aparatu (przez podwójne kliknięcie w przycisk „Home”) sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą szybko uchwycić dynamiczne zdarzenie. To stosunkowo tani model, ponieważ można go kupić już poniżej tysiąca złotych, jednak możliwości, jakie oferuje, są naprawdę ogromne. Dodajemy, że telefon posiada bateria 3100 mAh i i 2GB pamięci RAM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.