Gokart SKYMASTER Wheels Kart – nowość na rynku

Gokart SKYMASTER Wheels Kart – nowość na rynku

Niech Wam nie przyjdzie do głowy, że zakup deskorolki Skymaster kończy Waszą przygodę z tą firmą. Poza multimedialnymi gadżetami, jak kask Skymaster, możemy zwiększyć możliwości użytkowania sprzętu i dokupić do niego gokart Skymaster Wheels Kart – nowość na rynku. Jak i kto może go używać? Przeczytajcie koniecznie.

Skymaster Wheels kart – instrukcja obsługi

Model Skymaster Wheels Kart, o którym dziś piszemy, dotyczy deskorolki Wheels 6.5. Pamiętacie? Pisaliśmy już o tym sprzęcie tutaj. Korzystanie z niej przynosi wiele frajdy, ale okazuje się, że może być jeszcze lepiej – wystarczy zestaw, który ułatwi nam przemieszczanie się po każdej płaskiej powierzchni. Co musimy zrobić, by korzystać z jego możliwości? Przymocować kart do deskorolki . Dzięki temu, siedząc wygodnie, będziemy mogli się poruszać i sterować urządzeniem za pomocą zamontowanych uchwytów. Bez żadnego problemu zmienimy kierunek jazdy ( w przód i w tył) oraz dostosujemy prędkość. Kart pozwala na dwie godziny takich manewrów. Jego zaletą jest to, że mogą z niego korzystać osoby w każdym wieku.

Kart Skymaster Wheels siedzisko

Podstawowe informacje

Kart wyróżnia się solidną konstrukcją – został wykonany z połączenia stopu stali i tworzywa sztucznego. Ma wymiary 95 x 60 x 31 cm i waży 5,4 kg. Maksymalna ładowność 60 kg trochę poddaje w wątpliwość korzystanie z niego przez dorosłych, ale może znajdą się wśród Was tacy, którzy mogą się pochwalić taką wagą. Stabilność sprzętu gwarantują koła o średnicy 6,5”.

Kart Skymaster Wheels uchwyty

Zobacz deskorolki elektryczne Skymaster w Matrix Media

Gokart SKYMASTER Wheels Kart – nowość na rynku

Gokart Skymaster Wheels Kart nie jest może urządzeniem, bez którego nasza egzystencja nie ma sensu, ale jeśli chcemy w pełni wykorzystać możliwości deskorolki elektrycznej, warto przemyśleć taki zakup. Nie obciąży zbytnio naszego portfela, bo wydamy na ten cel max. 300zł, a w zamian będziemy mogli komfortowo poruszać się po każdej płaskiej nawierzchni. Polecamy taką opcję szczególnie tym użytkownikom, którzy mimo wielokrotnych prób, mają problem z utrzymaniem równowagi na deskorolce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.