Gra na PS4 dla Chłopaka

Powoli wielkimi krokami nadchodzą Święta Wielkanocne. W tym szczególnym czasie intensywnie zastanawiamy się nad możliwymi prezentami. Dziś przedstawiamy ciekawy podarunek dla każdego chłopaka czyli gry na PS4.

Dla gracza

Chłopcy uwielbiają mieć swoje zabawki, które zmieniają się tylko odrobinę z wiekiem. Warto rozważyć kupno gry na najnowszą generację konsol PS4. W ofercie Matrix Media znajdziesz szeroki wachlarz gier do wyboru. Co wyróżnia gry na PS4 od tych przeznaczonych dla starej generacji konsol?

Konsola PS4 działa w oparciu o rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę, co jest sporą nowością. Przejście z poziomu gry do menu trwa raptem ułamek sekundy, a to daje graczowi ogrom komfortu. Dodatkowo dostaliśmy wiele propozycji gier właśnie na platformę PS4. W naszej ofercie znajdziesz takie tytuły jak Gra PS4 Infamous Second Son PL, Watch Dogs oraz najnowsza gra The Order, która jest dostępna do nabycia wraz z konsolą PS4.

Akcesoria

Oprócz gier sprawdź koniecznie akcesoria do konsoli Play Station 4. Do wspólnego grania doskonale nada się Kontroler SONY PS4 Dualshock, który jest rewelacyjnym urządzeniem. Dzięki panelowi dotykowemu w środowisku PS4 pojawiło się coś na kształt kursora myszki, który może stanowić doskonały wskaźnik w grach pełnych danych, statystyk i tabelek. Przykład takiego wykorzystania panelu mamy w kapitalnym War Thunder, podczas gdy w produkcjach Assassin’s Creed IV: Black Flag i Tomb Raider: Definitive Edition nowy dotykowy element odpowiada za przeglądanie mapy terenu.

Dowiedz się więcej

Sprawdź ofertę sklepu Matrix Media i przekonaj się, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki szerokiej ofercie konsol oraz licznych akcesoriów znajdziesz u nas wymarzony prezent dla każdego chłopaka niezależnie od jego wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.