Sony X83C – redefinicja obrazu

Najnowszy Sony X83C


[AKTUALIZACJA 2017]

W roku 2015 firma Sony w celu wyprzedzenia konkurencji ogłosiła wprowadzenie wielu nowych modeli. Jedną z ciekawszych propozycji japońskiego producenta jest seria Sony X83C będąca młodszym rodzeństwem zestawów 90C i 85C.

Obraz w 4K

 

Model Sony X83C jest dostępny w rozmiarach 49” oraz 43”, czyli można powiedzieć, że to klasyczny telewizor średnich gabarytów. Chociaż daleko mu do 75”, nadal oferuje fantastyczny obraz, oczywiście w rozdzielczości 4K, która dla firmy Sony stała się standardem coraz silniej wprowadzanym na rynek. Obecnie nie mamy zbyt wielu telewizorów obsługujących tę rozdzielczość, jednak możemy być pewni, że najbliższe dwa lata bardzo mocno przybliżą taką technologię.

 

Realistyczny obraz X-Reality

 

System 4K-XReality jest innowacyjnym rozwiązaniem, które znajdziemy w modelu Sony X83C. Jak wspomniana technologia wpłynie na nasze postrzeganie obrazu? Połączenie możliwości nowoczesnego procesora X1 z technologią X-Reality daje nam jeszcze głębszy kontrast barw, idealną jasność oraz znacznie wyższy współczynnik wyświetlania detali. Należy dodać, że obraz będzie bogatszy i pełniejszy niezależnie od źródła.

Telewizor SONY X83C z 4K

Sony X83C – model dla wybrednych

 

Jedna z najnowszych propozycji od Sony jest ewidentnie rozwiązaniem dla wybrednych klientów, którzy szukają jak najwyższej jakości. Sprawdź ofertę Matrix Media i dowiedz się więcej na temat telewizorów znanych marek. W naszym sklepie stawiamy na najwyższą jakość.

 

4K – jakość przyszłości

 

Jak przewidywaliśmy ponad dwa lata temu, technologia 4K szturmem zdobyła rynek telewizorów. Wielu producentów zdecydowało się na jej zastosowanie w swoich modelach, jednak SONY jest niekwestionowanych liderem. Blisko połowa oferowanych modeli SONY, które znajdziecie w sklepie Matrix Media, oferuje obraz w rozdzielczości 4K, przykładowo SONY KD-43XE7005 czy SONY KD-65XE7005. Jesteśmy jednak ciekawi, co przyniesie przyszłość. Producenci z pewnością będą chcieli tworzyć sprzęty jak najlepszej jakości, na co niecierpliwie czekamy.

 

Sprawdź telewizory SONY 4K w Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.