Jaki laptop dla nastolatka? Ranking 2021.

MatrixMedia_BLOG_Vaio

W dzisiejszym świecie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez laptopa. Używamy go codziennie do pracy, nauki i rozrywki. Można pokusić się o stwierdzenie, że stał się nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Dobry sprzęt jest wręcz niezbędny dla każdego nastolatka… Szczególnie w dobie zdalnego nauczania. 

Laptop VAIO A12 I5-8200.

Jedną z lepszych propozycji jest Laptop VAIO A12 I5-8200. Wykonano go z włókna węglowego i aluminium, natomiast podczas projektowania zadbano o najmniejsze detale. Jest to elegancki sprzęt, wyróżniający się na tle konkurencji. Niepowtarzalny wygląd, solidne wykonanie zapewnia użytkowanie urządzenia przez długi czas. VAIO A12 nie wymaga żadnych przejściówek, co czyni go wszechstronnym w biurze, sali konferencyjnej, salonie, jak i w podróży. Maksymalna żywotność baterii to 7,5 godziny, co zapewnia pełną autonomię w decydowaniu, gdzie chcesz go używać. Możesz pracować przez cały dzień poza biurem, bez potrzeby szukania gniazdka do podładowania baterii. Ten sprzęt to także bezpieczeństwo. Aby go odblokować wystarczy użyć odcisku palca lub twarzy, bowiem urządzenie jest kompatybilne z Windows Hello i oferuje maksymalne bezpieczeństwo dzięki skanerowi linii papilarnych i funkcji rozpoznawania twarzy.

HUAWEI Matebook D15

Kolejny laptop, który będzie idealnym wyborem dla nastolatka to HUAWEI Matebook D15. Panoramiczny ekran IPS FullView 15” otwiera nowy wymiar wrażeń podczas kreatywnej pracy, czy oglądania filmów. Mate 15D wyposażony jest w procesor Intel Core dziesiątej generacji, który zapewnia imponującą wydajność i moc obliczeniową. W połączeniu z super szybkim dyskiem SSSPCle Mate Book otworzy przed Tobą ogrom możliwości, co z pewnością ułatwi pracę w szkole lub na studiach. Sprzęt ten został zaprojektowany z myślą o Twojej nieskrępowanej mobilności dlatego waży zaledwie 1,53 kg a po złożeniu mierzy tylko 16,9 mm wysokości – idealnie zmieści się do plecaka lub torby i nie będzie obciążeniem dla Twoich pleców. Ten model to także gwarancja bezpieczeństwa – przycisk zasilania posiada zintegrowany czytnik linii papilarnych. Wystarczy jedno dotknięcie, aby włączyć urządzenie i zalogować się do systemu. MateBook D przechowuje dane na dysku półprzewodnikowym 550, który zapewnia nawet kilkunastokrotnie szybszy odczyt i zapis danych w porównaniu do tradycyjnych dysków optycznych HDD.

 TECHBITE Arc 11.6

Ostatni z proponowanych modeli, to TECHBITE Arc 11.6, który jest jedną z najtańszych opcji, ale na pewno wartą rozważenia. To laptop, tablet i panel demonstracyjny w jednym. Dotykowy ekran urządzenia z obrotową konstrukcją 360° daje pełną swobodę użytkowania i dopasowania go do własnych potrzeb. Ochrona i bezpieczeństwo zgromadzonych danych jest dziecinnie prosta dzięki praktycznej funkcji Windows HELLO. Aby odblokować komputer wystarczy jedno dotknięcie palcem. Wydajny i szybki dzięki najnowszemu, dwurdzeniowemu procesorowi Intel Celeron N4000 (14 nm). Ponadprzeciętne doznania wizualne zapewnia zintegrowany układ graficzny Intel z serii 600. Komfortowe wypełnianie codziennych i ważnych z punktu widzenia ucznia lub studenta zadań: dowolne tworzenie niezliczonych dokumentów wygodna dostęp do multimediów oraz rozrywka na wysokim poziomie – to wszystko możliwe jest dzięki 4 GB pamięci RAM. Wewnętrzna pamięć 64 GB wystarczy do komfortowego użytkowania, gromadzenia ulubionych filmów, zdjęć i programów. W razie potrzeby pamięć można rozszerzyć aż do 512 GB dzięki złączom M.2 i karcie microSD. Laptop ARC 11.6 jest nie tylko zwinny, lecz też kompaktowy i lekki – waży jedynie 1 kg. Zmieści się w kobiecej torebce, a także w plecaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.