Samsung Terrace TV – ile kosztuje i czy warto kupić?

telewizor Samsung

W poprzednim tygodniu wróciły piłkarskie rozgrywki w najlepszych ligach świata. To moment, na który czekali kibice na całym świecie. Pojawia się jednak dylemat: letnie ciepłe wieczory spędzać na tarasie, czy przed w domu przed telewizorem. Z jednej strony ciepła temperatura, która zachęca do przebywania na zewnątrz, z drugiej zaś piłkarskie emocje, z których niełatwo zrezygnować. Rozwiązaniem tego problemu jest Samsung Terrace TV, czyli idealny telewizor w Twoim ogrodzie.

Dlaczego warto kupić Samsung Terrace TV?

The Terrace posiada technologię 100% Natężenia Kolorów, która zapewnia bogatą paletę doskonale odwzorowanych kolorów o jakości QLED 4K w każdej scenie – nawet w świetle słonecznym. Dzięki temu trawa z boiskowej murawy będzie jeszcze bardziej zielona. Dodatkowo imponująco wysoka prędkość ruchu eliminuje rozmycia między szybko zmieniającymi się obrazami, zapewniając Ci niezwykle płynne doświadczenia podczas oglądania sportu, filmów, seriali i nie tylko.

The Terrace wyposażony jest w antyrefleksyjną technologię, która doskonale redukuje refleksy odbijające się w ekranie telewizora, jednocześnie wzmacniając poziom kontrastu. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz cieszyć się ulubionymi treściami na zewnątrz nawet w najbardziej słoneczne dni. Ważne: telewizor jest przeznaczony do umieszczenia i użytkowania w zacienionych miejscach na zewnątrz. Sprzęt może być częściowo wystawiony na działanie niebezpośredniego światła słonecznego z otoczenia, ale należy unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze. Z funkcją: “Dotknij i Wyświetl” możesz w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Wystarczy tylko jeden ruch-dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu. Nie musisz już odwracać wzroku od ekranu telewizora, aby spojrzeć na telefon. Funkcja Multi View dzieli ekran telewizora na dwie części: w jednej widać treść oglądaną na telewizorze, a w drugiej – ekran Twojego telefonu. Wystarczy podłączyć swoje urządzenia zewnętrzne do The Terrace i kontrolować oglądanie telewizji na świeżym powietrzu za pomocą jednego pilota. Tym razem Twój pilot to coś więcej niż wszechstronne i niezwykle wygodne rozwiązanie, które posiada również stopień ochrony IP56 zapewniający całoroczną ochronę przed deszczem, wilgocią, kurzem i gorącem. Ten sprawia, że korzystanie z cyfrowych treści jest dziecinnie proste. Jeden  pilot i aplikacja SmartThings umożliwiają bezproblemowy dostęp i sterowanie podłączonymi urządzeniami, a Smart Hub może służyć Ci do łatwego wyszukiwania treści, przeglądania Internetu i odkrywania niesamowitych aplikacji.

Ile kosztuje Samsung?

Cena zależy od wymiaru telewizora. W naszej ofercie znajdziecie trzy opcje dla siebie: za najmniejszą – 55” zapłacicie niecałe 16 990,00 zł. Pośrednia opcja to 65” jej koszt to 21 999,00. Za najdroższą i największą opcję (75″) zapłacicie 27 999,00 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.