Kamera internetowa Skype SONY CMU-BR200

Aktualizacja 2017
Kamera internetowa Skype SONY CMU-BR200 jest właśnie tą, dzięki której możesz uzyskać wyraźny obraz w jakości HD 720p. Wykorzystanie technologii X-Reality PRO sprawiło, że obrazy o mniejszej rozdzielczości stają się ostrzejsze i bardziej wyraźne. To urządzenie jest tak małe, że zapomnisz o jego istnieniu.

Prosta obsługa

Wystarczy podłączyć kamerkę do portu USB telewizora BRAVIA. Posiada stylowy, stonowany wygląd. Rejestrowany przez nie obraz jest tak szczegółowy, że pozwala na odczytanie tekstów z książek i gazet. Aby korzystać z darmowych połączeń głosowych i wideo, musisz tylko zalogować się do swojego konta Skype™ — bez podłączania komputera ani instalowania żadnych programów. Cztery kierunkowe mikofony zapewniają słyszalność głosu z niemal każdego miejsca w pomieszczeniu!

Kamera internetowa Skype SONY CMU-BR200 – cechy i działanie

Kamera internetowa Skype SONY CMU-BR200 to wideorozmowy bez wstawania z kanapy. Szczegółowy, wyraźny obraz na ekranie telewizora HD podczas pogaduch z rodziną lub znajomymi sprawi, że zapomnisz o dzielącej was odległości. Urządzenie posiada certyfikat Skype™ potwierdzający możliwość prowadzenia darmowych rozmów przez Internet. Współpracuje z telewizorami BRAVIA wyposażonymi w funkcje telefonii Skype™, dzięki czemu istnieje możliwość prowadzenia darmowych rozmów głosowych i wideo przez Internet. Łatwe podłączanie do portu USB generuje łatwość użycia i proste podłączanie do telewizora. Stylistyka dopasowana jest do telewizorów BRAVIA, co sprawia, że urządzenie dobrze komponuje się zarówno gdy jest podłączone do telewizora, jak i umieszczone osobno. Wyróżnia je dobra słyszalność dźwięku z pomieszczenia dzięki dwóm mikrofonom kierunkowym zapewniającym słyszalność głosu z niemal każdego miejsca.
Kamera SONY FDR-AX100E

Kamera FDR-AX100 – nowość na rynku

Rynek kamer oraz aparatów fotograficznych rozwija się bardzo szybko. Nowa kamera Sony FDR-AX100 posiada ergonomiczny kształt, który umożliwia korzystanie z niej w niemal każdej sytuacji. Dodatkowo jest bardzo lekka, więc nadaje się do pracy w terenie, a także na wyjazdy wakacyjne. Obraz kamery oglądany na telewizorze może mieć jakość full HD. Sprzęt posiada obiektyw ZEISS Vario-Sonnar® T. Jest on szerokokątny i zoptymalizowany pod nagrywanie jakością 4K.

Zobacz kamery w Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.