Kamień do pizzy Electrolux

Kamień do pizzy Electrolux

Kamień do pizzy Electrolux to ciekawe akcesorium, które z całą pewnością domowej formie tegoż włoskiego dania nada zupełnie nowego smaku i aromatu. Sama włoska kuchnia jest drugą najpopularniejszą w Europie. Połączenie ziół oraz warzyw nie jedną osobę przyprawia o zawrót głowy. Tradycyjne włoskie menu składa się z czterech elementów. Dwa pierwsze to przystawka zwana ‘atipasto’ i pierwsze danie – ‘primo piatto’. Pierwsze danie to najczęściej pasta, zupa bądź dania mączne, jakim jest pizza. Na następną pozycję włoskiego menu składa się danie główne, które występuje pod nazwą ‘secondo piatto’. To danie charakteryzuje się sporą różnorodnością. Owa potrawa najczęściej składa się z ryby bądź mięsa oraz warzywnej sałatki. Na zwieńczenie tradycyjnej uczty włosi raczą się deserem. Kuchnia włoska jest niezwykle różnorodna, chociaż najbardziej kojarzy się z pizzą.

Urządzenie, które sprawi, że domowa pizza będzie jeszcze lepsza

Kamień do pizzy Electrolux stanowi ciekawą formę domowego urządzenia, które zyska uznanie pośród członków rodziny. Znacznie ułatwi on przygotowanie domowej pizzy, która jest niezwykle popularna w naszym kraju. Sam kamień do pizzy Electrolux został stworzony ze specjalnej ogniotrwałej cegły, która potrafi wytrzymać najwyższe temperatury. 

Kamień do pizzy E9OHPS01 to urządzenie do przygotowania pizzy rodem z Włoch. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów jest ogniotrwały i najwyższe temperatury, jakie osiąga piekarnik, nie są mu obce. Kamień do pizzy doskonale nadaje się do piekarnika elektrycznego czy gazowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.