Kask multimedialny Skymaster – kask Bluetooth dla bezpiecznej zabawy

Kask multimedialny Skymaster - kask Bluetooth dla bezpiecznej zabawy

Jazdy bez kasku na deskorolce czy hulajnodze może nie powinno się porównywać do jazdy samochodem bez zapiętych pasów, ale musimy mieć świadomość, że wiąże się ona z pewnym ryzykiem. Nawet jeżeli poruszamy się po równych, asfaltowych nawierzchniach, niewykluczone, że napotkamy na swej drodze przeszkodę, która spowoduje, że utracimy równowagę i spadniemy z naszego pojazdu. Jak się ochronić? Sprawdźcie kask multimedialny Skymaster – kask Bluetooth dla bezpiecznej zabawy.

Skymaster robi to dobrze

 

Firma Skymaster specjalizuje się w produkcji pojazdów osobistych, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale też dostarczają rozrywki. Dzięki hulajnodze elektrycznej ominiemy poranne korki i szybciej dotrzemy do pracy. Deskorolka elektryczna z kolei, umili nam czas po godzinach, na parkowych lub leśnych ścieżkach. Albo na odwrót. Z obu rodzajów tych sprzętów mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli, co nie znaczy, że którejś z tych grup przysługuje immunitet od wypadków. Mogą się one zdarzyć każdemu. Nie zawsze mamy wpływ na to, co się dzieje na trasie przejazdu, dlatego, profilaktycznie, lepiej pomyśleć o swoim bezpieczeństwie i zainteresować się akcesoriami dedykowanymi do wspomnianych wyżej pojazdów.

 

Dla poczatkujących i bardziej zaawansowanych

 

Niezależnie od tego, na jakim poziomie zaawansowania jest nasza nauka jazdy na deskorolce czy hulajnodze elektrycznej, pomyślmy o zakupie kasku. Posiadacze produktów Skymastera mają ułatwione zadanie – producent proponuje im dedykowany swoim urządzeniom kask multimedialny, obsługujący technologię Bluetooth 4.0. Dlaczego warto go mieć? Przede wszystkim gwarantuje nam bezpieczne przemieszczanie się po drogach. Kask multimedialny Skymaster został wykonany z trwałego, solidnego materiału, którego zadaniem jest ochrona naszej głowy w razie ewentualnego upadku. Użytkowanie go nie sprawia żadnych problemów – niewiele waży oraz posiada łatwe zapinanie, z którym poradzi sobie nawet dziecko.

W przypadku akcesoriów takich jak kask, ważne staje się nie tylko ochronienie naszej głowy, ale też zapewnienie odpowiedniej wentylacji. Dokładnie takiej, jak w kasku multimedialnym Skymaster. Dzięki specjalnemu systemowi będziemy też uprzedzani o możliwym uderzeniu lub wstrząsie. Jakie jeszcze funkcje ma kask? Za pomocą Bluetootha możemy odbierać połączenia telefoniczne, dzięki dwóm głośnikom słuchać ulubionej muzyki, korzystać z Walkie-talkie, a także uruchomić aparat w swoim smartfonie. Bluetooth ma zasięg do max. 10m, co stanowi całkiem niezłe osiągnięcie. Kask został wyposażony w baterię 380 mAh, która na jednym ładowaniu wytrzyma do 10h. Jej energię całkowicie uzupełnimy w ciągu 1,5h. Kask multimedialny Skymaster dysponuje również tylnymi światłami LED, które ułatwią nam poruszanie się o zmierzchu i w ciemności. A jeśli, zmęczeni dłuższym dystansem, postanowimy dalszą drogę pokonać na nogach, kask nie będzie uciążliwym bagażem – waży zaledwie 288g. Kupimy go za ok. 400zł.

 

Zobacz deskorolki elektryczne w Matrix Media

Kask multimedialny Skymaster – kask Bluetooth dla bezpiecznej zabawy

 

Tak naprawdę, jeśli chcemy bezpiecznie korzystać z elektrycznych sprzętów proponowanych przez firmę Skymaster, kask to pozycja obowiązkowa. Nie musi być multimedialny, ale ważne, by chronił naszą głowę w razie upadku. Zaawansowane technologicznie akcesoria niczym się pod tym względem nie różnią – poszerzają jedynie zakres możliwości eksploatowania sprzętu. Bardziej zachowawczym użytkownikom, polecamy także nakolanniki i nałokietniki. Przezorny zawsze ubezpieczony.

CZYTAJ TAKŻE – Tania hulajnoga elektryczna dla dzieci KAWASAKI KX-FS5.5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.