SONY DAV-DZ340 Kino domowe Sony

SONY DAV-DZ340 Kino domowe

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, firma SONY każdego dnia stara się udoskonalać swoje produkty oraz wprowadzać na rynek nowoczesne rozwiązania technologiczne i designerskie. Przykładem na to jest zestaw kina domowego z DVD, SONY DAV-DZ340.

SONY DAV-DZ340 – specyfikacja

Zestaw 4 mikro głośników satelitarnych, głośnika centralnego oraz niewiarygodnie zminimalizowanego subwoofera o łącznej mocy 1000 W, które wchodzą w skład kina domowego SONY DAV-DZ340, połączono z systemami Dolby® Digital, Dolby® Pro Logic® oraz DTS i cyfrowym wzmacniaczem S-master. Zapewnają one idealnie czysty dźwięk przestrzenny, który w każdym swym szczególe i lepiej niż kiedykolwiek przeniesie Cię w świat filmu, wydarzeń sportowych etc. Wbudowany Tuner FM z systemem RDS, jaki posiada SONY DAV-DZ340, pozwoli Ci na słuchanie swoich ulubionych stacji radiowych bez żadnych zakłóceń i na odpowiednim poziomie głośności.

Tym razem prezentacja w języku portugalskim, dźwięczna jak muzyka płynąca z głośników.

Prosty w obsłudze interfejs HDMI® zapewni niewiarygodnie bezproblemowe podłączenie SONY DAV-DZ340 do telewizora HD, a także interpolację obrazu zapisanego na płytach DVD do jakości zbliżonej Full HD 1080p.

Kino domowe dające wiele możliwości

SONY DAV-DZ340 posiada również funkcję odtwarzania i nagrywania plików mp3 przy użyciu interfejsu USB. Dzięki temu zapewnia możliwość odtwarzania filmów i nagrywania płyt CD od razu na wszystkie urządzenia USB. Dodatkowo jest wyposażony w kodek MPEG-4, który znacznie przyspiesza transmisję w połączonych komputerach oraz poprawia poziom wykorzystywania ich pojemności.