Lodówka do zabudowy Zanussi ZBB 7297

Upały, jakie w ostatnich dniach nawiedziły Polskę, skłaniają wiele osób do tego, by zainwestować w nową chłodziarko-zamrażarkę. Im wyższa jest temperatura na zewnątrz, tym więcej kupujący stawiają wymagań wobec takiego urządzenia. Bez dwóch zdań model ZANUSSI ZBB7297 sprosta oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających, zmęczonych upałem, osób.

ZANUSSI ZBB7297 – lodówka dobrze zaprojektowana

Urządzenie ZANUSSI ZBB7297 to lodówka do zabudowy, którą bez trudu można zmieścić nawet w relatywnie niewielkiej kuchni. Swymi gabarytami nie odstaje wcale od innych urządzeń tego typu, niemniej jednak warto przyjrzeć się jej bliżej z kilku względów. Pierwszą ogromną zaletą, jaką może pochwalić się ta dobra lodówka do zabudowy, jest fakt, że jej projektanci bardzo efektywnie rozdysponowali poszczególne półki oraz szuflady. Dzięki temu urządzenie już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo „pakownego”. Tak też jest w rzeczywistości, gdyż pojemność lodówki wynosi 214 litrów, a w zamrażarce mieści się kolejne 76 litrów. Dzięki temu nawet po dużych zakupach na cały tydzień nie trzeba się będzie zastanawiać, co powinno się schować w pierwszej kolejności.

Wyjątkowa cisza…

Drugim niewątpliwym pozytywem, jaki przywodzi na myśl lodówka do zabudowy ZANUSSI ZBB7297, jest jej cicha praca. Zdarzają się takie lodówki, których dźwięk słychać już od drzwi wejściowych do mieszkania. Model ZANUSSI ZBB7297 z całą pewnością się do nich nie zalicza, gdyż poziom hałasu, który emituje, wynosi zaledwie 36 dB.

Wysoka klasa

Trzecią – dla wielu zapewne najważniejszą – kwestią, jaką należy zaliczyć na korzyść tego urządzenia, jest koszt eksploatacji. Opisywana tu lodówka do zabudowy zaliczana jest do klasy energetycznej A, dzięki czemu nie ma możliwości, aby odczuwalnie zwiększyła zużycie prądu. Skoro już o energii elektrycznej mowa, warto wspomnieć jeszcze o tym, że ZANUSSI ZBB7297 jest urządzeniem na tyle szczelnym, że nawet bez podłączenia do źródła zasilania utrzymuje swoją temperaturę aż przez dwadzieścia cztery godziny.

W celu zapoznania się z najnowszą ofertą cenową, jaką objęta jest ta dobra lodówka do zabudowy, warto odwiedzić stronę internetową oficjalnego dystrybutora marki Zanussi. Jeśli szukasz informacji o innych sprzętach, to sprawdź nasz wpis o tym, jaką wybrać lodówkę!